Překvapte letos svou rodinu či obchodní partnery exkluzivní kombinací vín a zážitku

Hana Benešová
07. Prosinec 2017
Společnost SvětemVína.cz nabízí na předvánočním trhu luxusní dárková balení vín, která jsou doprovázena degustací nejlepších českých sommelierů a recepty vybraných šéfkuchařů. Dohromady tvoří produkt, který je ideálním dárkem pro obchodní partnery i členy rodiny.

Výjimečné na dárkových baleních SvětemVína.cz je to, že se mění každý měsíc. Postupně zákazníky provází ochutnávkou vynikajících vín a přípravou ideálních pokrmů k nim. Balíček je možné darovat jednorázově nebo jako měsíční předplatné (na výběr jsou tři druhy).

Jak dárková balení SvětemVína.cz fungují? Máte-li objednaný balíček SvětemVína.cz, čeká vás každý měsíc hned několik zážitků: dostanete luxusně zabalené balení, ochutnáte dvě skvělá vína podle svých preferencí, necháte se jejich degustací provést na videu i kartách od trojnásobného nejlepšího sommeliera ČR Jakuba Přibyla a připravíte si k vínům z dodaných ingrediencí pokrm, který vám vybral jeden ze šéfkuchařů SvětemVína.cz.

Zakoupit si můžete napíklad dárkové balení s názvem Česká vánoční klasika. Tento balíček obsahuje víno Trávníček a Kořínek, Veltínské zelené, pozdní sběr, suché, dále ječné kroupy Green Apotheke, směs hub kubu Holoubek a pravnuci, majoránku Koření od Antonín a bio slunečnicový olej lisovaný za studena Bohemia. Navíc dostanenete kartu o víně, recept k vínu s využitím surovin, videodegustaci sommeliera Jakuba Přibyla, a to vše v krásném a stylovém dárkovém balení. Nechte se Jakubem vést a ochutnejte skvělá vína provázená jeho odborným výkladem.