NEWS & ARTICLES

Prémiové luxusní dřevěné podlahy dodává Oak Park

ARTICLE BY

Oak Park je oficiální distributor renomovaných holandských podlah značek Origineel Chapel Parket a Avance Floors. Přináší vám tak nejvyšší kvalitu a nejvíce rozpoznatelné dřevěné podlahové materiály momentálně dostupné na trhu. Zaměření na prémiový segment a úzkou spolupráci s vybranými prodejními partnery a nejlepšími interiérovými specialisty umožňuje firmě Oak Park doručit skutečně inspirativní a jedinečné přírodní podlahy připravené na míru pro každý projekt.

Nabízí širokou škálu produktů, které se hodí jak do objektů komerčních, tak soukromých. Všechny produkty jsou nejvyšší kvality a přinášejí skutečný pocit přírody k vám domů nebo do vaší kanceláře. Pro dosáhnutí jedinečného výsledku jsou všechny podlahy vyrobeny na zakázku.

Nejluxusnější řadou dubových podlah s výjimečným historizujícím vzhledem jsou Original Chapel Parket. Tyto ručně vyrobené podlahy jsou symbolem dokonalého vkusu, nejvyšší kvality a jedinečnosti. Na výběr je z 9 kolekcí s více než 40 možnými povrchovými úpravami.

Moderní a svěží řada vícevrstvých masivních podlah je Avance Floors. Podlahy jsou nabízeny v 13 povrchových úpravách. Tato prémiová značka je velice zajímavá pro developery a architekty, kteří pracují na větších komerčních i soukromých projektech. Na požádání je řada Avance Floors dostupná i v několika exotických dřevinách.

Oak Park vám také může pomoci s renovačními projekty a projekty pro zachování kulturního dědictví. Dokáže totiž napodobit barvy a vzhled téměř jakýchkoli starobylých podlah, panelů, kazet, vzorů a schodišť.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Oak Park s.r.o.
608 909 877
info@oakpark.cz
Ringhofferova 427, Kamenice

Firemní články

Prémiové luxusní dřevěné podlahy dodává Oak Park

27.12.2016

Oak Park je oficiální distributor renomovaných holandských podlah značek Origineel Chapel Parket a Avance Floors. Přináší vám tak nejvyšší kvalitu a nejvíce rozpoznatelné dřevěné podlahové materiály momentálně dostupné na trhu.