NEWS & ARTICLES

Prezidentské apartmány v České republice

ARTICLE BY

Hledáte místo, kde by jste si mohli na pár dní odpočinou a relaxovat? Prezidentské apartmány nabízejí klid, krásný výhled a nadstandardní vybavení, které je vhodné i pro pracovní schůzky. Tyto apartmány naleznete v pěti hvězdičkových hotelech, které jsou podle jednotné klasifikace hotelů řazeny do kategorie luxusu. Jaké prezidentské apartmány jsou k dispozici v České republice?

PANORAMA HOTEL PRAGUE
Panorama hotel Prague

Panorama hotel Prague nabízí zákazníkům elegantně zařízené prezidentské apartmá s oddělenou ložnicí, obývacím pokojem a konferenční místností. V prostorné koupelně je kromě sprchového koutu, oddělené vany i sauna a vířivka. Hosté z prezidentského apartmá mají bezplatný minibar, Wifi, volný přístup do fitness a wellness centra Top Deck a Business centra.

CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE
Clarion Congress hotel

Prezidentské apartmá Clarion Congress Hotelu Prague je výjimečné jednak svým prostorem, ale i účelným rozčleněním. Na velkorysé ploše 160 m2 jsou pro hosty připraveny 3 místnosti. Obývací pokoj, ložnice a konferenční salonek s předsíněmi a vlastním vchodem zajištují soukromí i v případě obchodního jednání, je totiž snadno oddělitelný od soukromé části apartmá. K pokojům patří koupelna s jacuzzi, sprchovým koutem a dvěma toaletami. Design prezidentského apartmá reflektuje moderní střídmý design jemných čistých přírodních barev, které hostům přinášejí klid a bezstarostný odpočinek. Kromě welcome drinku a talíře s ovocem na uvítanou, poskytuje hotel zdarma sekretářské služby a řadu slev na nápoje a večeře

President hotel Praha
Hotel President Prague

V hotelu President Prague se prezidentské apartmá nachází na opravdu výjimečném místě. Nejvyšší patro umožní nezapomenutelný zážitek, kdy se z velkých oken a překrásné terasy můžete kochat krásou Pražského hradu. Apartmá můžete využít pro pracovní schůzky i pro odpočinek. Naleznete zde dva televizory s LCD obrazovkami a Hi-Fi stereo systém.

The Grand Mark Prague
The Grand Mark Prague

The Grand Mark Prague nabízí dvoupokojové prezidentské apartmá v sedmém a zároveň nejvyšším patře hotelu. Zde můžete sledovat východ či západ slunce za pražskými věžemi a naslouchat šumu, který je dole pod vámi a na malý okamžik se zasnít a nechat se unášet kouzlem tohoto apartmánu s velkou terasou. V denních hodinách lze využít jídelního stolu, který je určen pro 16 osob, kávovaru Nespresso, lednice s minibarem či kinotéky. Pokud toužíte po opravdovém tichu a bezpečí, tohle apartmá je ideální volbou.

GRANDHOTEL PUPP KARLOVY VARY
Grandhotel Pupp

Grandhotel Pupp se nachází v Karlových Varech. Ve třetím patře naleznete prezidentské apartmá, které dýchá atmosférou exkluzivních hostů, kteří navštívili tyto prostory. Apartmá zaujímá plochu 130 m2 a kromě ložnice, obývacího pokoje a jídelny zde naleznete i mramorovou koupelnu s vanou, sprchou a další samostatnou toaletou. Pokud máte chuť odjet na pár dnů z velkoměsta a být součástí překrásných Karlových Varů, Grandhotel Pupp je správnou volbou!

HOTEL INTERNATIONAL BRNO
Hotel international Brno

Hotel International v Brně láká na výhled na staré město a hrad Špilberk. Prezidentské apartmá je určeno pro 2 osoby (170 m2), nebo pro 4 osoby (250 m2). Kromě obývací části zde naleznete i jednací stůl s židlemi a balkonem s již zmíněným překrásným výhledem na Brno a dvě koupelny, z nichž je jedna vybavena vanou Jacuzzi a velkým sprchovým koutem. I zde máte v ceně sportovní aktivity ve formě vstupu na bazén, do páry, sauny či fitness centra. Kromě toho máte přístup do VIP salónků.

CHATEAU MCELY
Zámek Chateau Mcely

Na zámku Chateau Mcely je nově k dispozici prezidentské apartmá Agape. Apartmá má rozlohu 111 m2 a je vybudované formou mezonetu v samotné věži zámku. Poskytuje nejkrásnější výhled do rovinaté polabské krajiny a do tří stran anglického parku. Točivé designové kované schodiště, uvede hosty do útulného prostoru mezonetového ochozu nad obývacím pokojem, ideálního ke čtení oblíbené knihy. Dále apartmá nabízí dvě ložnice, plně vybavenou kuchyň s jídelnou. Dokonalou romantiku pro zamilované páry doladí hořící krb doplněný dlažbou z původního zámku.


AUTOR ČLÁNKU