Přijeďte navštívit Golf Resort Karlovy Vary a.s.

Redakce
27. Srpen 2018

Golf Resort Karlovy Vary a.s. nabízí svým partnerům následující služby a možnosti prezentace: pořádání komerčních golfových turnajů včetně zajištění veškerého doprovodného programu, pořádání společenských akcí, zajištění firemních seminářů a večírků, zajištění grafických materiálů, pronájem reklamních ploch v areálu golfového hřiště, pronájem relax centra - vířívá koupel, parní lázeň a masáže.

Neváhejte se na nás s důvěrou obrátit s jakýmkoliv požadavkem týkajícím se pronájmu lukrativních reklamních ploch či uspořádání komerčního turnaje. Jsme připraveni Vám vyjít při realizaci maximálně vstříc a společně s Vámi vytvořit individuální řešení.  

Zavítejte do relaxačního centra, které nabízí luxusní služby. Nabízí vířivou vanu, rovněž horkou páru a pro ty, koho 18 jamek dostatečně nerozhýbe také masáže. Při zakoupení Green fee je vstupné zcela zdarma. Otevírací doba Relax centra je každý den od 11:00 do 19:00 hodin. Vstupné do relaxačního centra zahrnuje vířivou vanu a parní lázeň (nazahrnuje masáže).

Společnost GOLF RESORT Karlovy Vary nabízí golfistům ubytování v sídle nejstaršího golfového klubu v České Republice. Luxusní apartmá pod názvem "HOLE IN ONE" je pouze jedno s kapacitou 2 lůžek a jedné přistýlky. Cateringovým garantem je společnost Grandhotel Pupp. Provoz apartmá je odvislé od provozu golfového areálu. V ceně je zahrnuto DPH, parkovné a lázeňský poplatek.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor