Přinášíme exkluzivní test nového zastřihovače Philips OneBlade Pro!

Redakce
03. Duben 2018
Dostal jsem příležitost vyzkoušet novinku od společnosti Philips – zastřihovač vousů OneBlade PRO. Slouží nejen k zastřihování, ale také ke tvarování a holení, a to jak mokrého, tak suchého, třeba i ve sprše. Zastřihovač má přesný hřeben se 14 délkami střihu (od 0,4 do 10 mm), takže je skutečně z čeho vybírat. Philips OneBlade PRO je nový revoluční hybridní zastřihovač, který dokáže zastřihovat a holit vousy jakékoli délky a vytvářet přesné linie a tvary. Pokud jste do dnešní doby měli několik nástrojů na úpravu vousů, je s tím nyní konec. Tato novinka od společnosti Philips nahradí všechny.

Ocení ho muži jako já, kteří rádi mění styl svých vousů. Manipulace s ním je velmi jednoduchá. Díky jedinečné holicí technologii OneBlade kombinuje rychle se pohybující ostří (200x za vteřinu) se systémem dvojí ochrany a poskytuje účinné a pohodlné holení delších vousů. Co určitě stojí za zmínku je skutečnost, že OneBlade PRO prostě neporaní vaši pokožku.

OneBlade PRO neholí příliš nakrátko, takže nepodráždí pleť. Co mě překvapilo, bylo, že si dobře poradí i s maličkými partiemi, s nimiž jsem se doposud s jinými strojky dost natrápil.

Za to, že jsou vousy skvěle vytvarované během chvilky, může oboustranný břit, který umožňuje dokonalou přesnost, a to i v hůře dostupných, nebo citlivých oblastech. Díky OneBlade PRO si budete moci ráno trochu pospat, protože zastřihování a holení s ním je skutečně hračka.

OneBlade PRO má digitální display, na němž se zobrazuje stav baterie. Výrobce slibuje, že vydrží 90 minut používání. To nemohu potvrdit, protože OneBlade PRO je tak rychlý, že jsem ho zatím nestihl vybít. Dále Philips slibuje, že je úplně nabit za pouhou hodinu a břity stačí vyměnit jednou za 4 měsíce.

Musím říct, že mě OneBlade PRO opravdu překvapil. Nastavil nový level v úpravě vousů. OneBlade PRO je určený pro muže, kteří se holí maximálně 3x týdně a nepreferují dokonale hladkou tvář. Zároveň ho ocení muži, kteří rádi mění styl svých vousů. A co je na něm skvělé - ušetří čas, který se dá strávit smysluplněji než před zrcadlem!

PHILIPS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firemní články

Dokonalý zvuk s novými soundbary od Philips Fidelio
Philips TV novým televizorem OLED+935 znovu zvyšuje laťku výkonnosti
Chcete mít styl? OneBlade Vám doladí tvář i tělo
Jarní úklid: zatočte s prachem a pyly a osvěžte oblečení i podsedáky na balkon
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček, se kterým je čištění zubů s výměnnými hlavicemi tak jednoduché
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček s mobilní aplikací, který nesmí chybět ve Vaši koupelně
Nová televize Philips 8503 má ideální dispozice pro sledování mistrovských zápasů
Přinášíme exkluzivní test nového zastřihovače Philips OneBlade Pro!
Přinášíme exkluzivní test přístroje k odstraňování chloupků - Philips Lumea Prestige
Objevte Philips Lumea Prestige a užívejte si hladké pokožky bez chloupků
Zjednodušte si mezizubní hygienu s Philips Sonicare AirFloss Ultra!
Přinášíme Vám exkluzivní test elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean
OLED televizor od Philips TV opět slaví úspěchy. Získal cenu asociace EISA
PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN PINK EDITION (HX9362): LIMITOVANÁ „RŮŽOVÁ“ EDICE SONICKÉHO ZUBNÍHO KARTÁČKU
PROFESIONÁLNÍ DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ SE SADAMI PHILIPS ZOOM
DOKONALÝ ÚSMĚV S NOVINKOU NA BĚLENÍ ZUBŮ PHILIPS ZOOM!
PHILIPS ZOOM: O 6 ODSTÍNŮ BĚLEJŠÍ ZUBY ZA NECELOU HODINU
Official Press Release PHILIPS PŘINÁŠÍ REVOLUCI DO ŽEHLENÍ

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

PHILIPS

Soutěže společnosti