NEWS & ARTICLES

Přinášíme exkluzivní test nového zastřihovače Philips OneBlade Pro!

ARTICLE BY

Dostal jsem příležitost vyzkoušet novinku od společnosti Philips – zastřihovač vousů OneBlade PRO. Slouží nejen k zastřihování, ale také ke tvarování a holení, a to jak mokrého, tak suchého, třeba i ve sprše. Zastřihovač má přesný hřeben se 14 délkami střihu (od 0,4 do 10 mm), takže je skutečně z čeho vybírat.
Philips OneBlade PRO je nový revoluční hybridní zastřihovač, který dokáže zastřihovat a holit vousy jakékoli délky a vytvářet přesné linie a tvary. Pokud jste do dnešní doby měli několik nástrojů na úpravu vousů, je s tím nyní konec. Tato novinka od společnosti Philips nahradí všechny.

Ocení ho muži jako já, kteří rádi mění styl svých vousů. Manipulace s ním je velmi jednoduchá. Díky jedinečné holicí technologii OneBlade kombinuje rychle se pohybující ostří (200x za vteřinu) se systémem dvojí ochrany a poskytuje účinné a pohodlné holení delších vousů. Co určitě stojí za zmínku je skutečnost, že OneBlade PRO prostě neporaní vaši pokožku.

OneBlade PRO neholí příliš nakrátko, takže nepodráždí pleť. Co mě překvapilo, bylo, že si dobře poradí i s maličkými partiemi, s nimiž jsem se doposud s jinými strojky dost natrápil.

Za to, že jsou vousy skvěle vytvarované během chvilky, může oboustranný břit, který umožňuje dokonalou přesnost, a to i v hůře dostupných, nebo citlivých oblastech. Díky OneBlade PRO si budete moci ráno trochu pospat, protože zastřihování a holení s ním je skutečně hračka.

OneBlade PRO má digitální display, na němž se zobrazuje stav baterie. Výrobce slibuje, že vydrží 90 minut používání. To nemohu potvrdit, protože OneBlade PRO je tak rychlý, že jsem ho zatím nestihl vybít. Dále Philips slibuje, že je úplně nabit za pouhou hodinu a břity stačí vyměnit jednou za 4 měsíce.

Musím říct, že mě OneBlade PRO opravdu překvapil. Nastavil nový level v úpravě vousů. OneBlade PRO je určený pro muže, kteří se holí maximálně 3x týdně a nepreferují dokonale hladkou tvář. Zároveň ho ocení muži, kteří rádi mění styl svých vousů. A co je na něm skvělé - ušetří čas, který se dá strávit smysluplněji než před zrcadlem!


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

PHILIPS
233 099 111, 778 499 800
---
Rohanské nábřeží 678/23, Praha

Firemní články

Official Press Release

PHILIPS PŘINÁŠÍ REVOLUCI DO ŽEHLENÍ

2.9.2011

Zapomeňte na dobu, kdy žehlení bylo nutné zlo a hrozilo, že si zničíte své oblíbené oblečení. Philips představuje revoluční žehličku PerfectCare, u níž nemusíte složitě nastavovat teplotu ani intenzitu páry. Žehlení bude ve srovnání s běžnými žehličkami až o polovinu rychlejší a navíc výrazně prodloužíte životnost svého oblečení.

Official Press Release

PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN PINK EDITION (HX9362): LIMITOVANÁ "RŮŽOVÁ" EDICE SONICKÉHO ZUBNÍHO KARTÁČKU

17.10.2014

Nejnovější přírůstek do rodiny elektrických zubních kartáčků od Philipsu dostal označení Sonicare DiamondClean Pink Edition (HX9362). Jde o limitovanou růžovou edici inovativního modelu s patentovanou sonickou technologií, který v devíti různých režimech pracuje s frekvencí neskutečných 31 000 pohybů za minutu. 

Official Press Release

PHILIPS LUMEA: HLADKÁ POKOŽKA ZAKRÁTKO A NA DLOUHO

30.4.2013

Philips představil přelomový systém odstranění chloupků s technologií intenzivního pulzního světla (IPL). Ta jemnými, pravidelnými impulzy světla efektivně předchází opětovnému výskytu chloupků a udržuje tak pokožku sametově hladkou.

Official Press Release

PHILIPS EK SONICARE FLEXCARE: LIMITOVANÁ EDICE SONICKÉHO ZUBNÍHO KARTÁČKU SE DVĚMI TĚLY

17.6.2013

Kartáček využívá špičkovou patentovanou sonickou technologii. Kontakt speciálních jemných vláken a zubů, podpořený unikátním dynamickým prouděním tekutiny, zajišťuje důkladný čisticí efekt i v těžko dostupných místech. Odstraňuje více plaku a zabarvení, než manuální kartáček.

Official Press Release

NOVÉ KÁVOVARY PHILIPS SAECO GRANBARISTO: 16 SPECIALIT NA JEDEN DOTEK

15.10.2013

Philips přichází se dvěma novými modely automatických espress - Saeco GranBaristo HD8966 v designu nerezové oceli a černým Saeco GranBaristo HD8964. Jedná se o elegantní, velmi štíhlé přístroje s šířkou pouhých 21,5 cm, které s několika revolučními technologiemi vaří kávu rychleji, ve více variantách a nabízejí jednodušší údržbu.

Official Press Release

PHILIPS MULTICOOKER: RYCHLÝ A SNADNÝ ZPŮSOB PŘÍPRAVY OBLÍBENÝCH JÍDEL

21.10.2013

Všestranný multifunkční Philips MultiCooker s příkonem 980 W a objemem pět litrů nabízí 12 přednastavených menu a během vaření bez problémů supluje klasický hrnec, parní hrnec, pánvičku či troubu.

Official Press Release

PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN BLACK EDITION

2.12.2013

Philips představuje limitovanou edici zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean Black Edition (HX9352) s jedinečnou sonickou technologií.
Bílé zuby, černý design

Official Press Release

PHILIPS SONICARE FLEXCARE PLATINUM

6.12.2013

Nedostatečné nebo nesprávné čištění zubů může vést až k zánětu a krvácení dásní. Philips představuje novinku z oblasti péče o zuby – Philips Sonicare FlexCare Platinum (HX9112). Tento inovativní zubní kartáček využívá patentovanou sonickou technologii a pracuje s frekvencí 31 000 pohybů za minutu v devíti různých režimec

Official Press Release

VÁNOČNÍ DÁRKY OD PHILIPS: PRO KAŽDÉHO ČLENA RODINY I PŘÁTELE

15.12.2013

Nechali jste výběr dárků na poslední chvíli a teď váháte, nebo vám stačí dokoupit už jen pár kousků, ale došly vám nápady? Tato nabídka produktů Philips své nové majitele jistě potěší.

Official Press Release

PHILIPS SC 2003/11 LUMEA: DOKONALÁ A BEZBOLESTNÁ EPILACE

19.12.2013

Systém odstranění chloupků Philips Lumea IPL představuje dokonalé řešení v prevenci opětovného výskytu chloupků na tváři i na těle. Jemné, pravidelně aplikované impulzy světla udržují pokožku sametově hebkou.

Official Press Release

PHILIPS ZOOM: O 6 ODSTÍNŮ BĚLEJŠÍ ZUBY ZA NECELOU HODINU

15.4.2014

Krásný, zdravý a zářivý úsměv je snem většiny lidí. Pití kávy, čaje vína nebo kouření však zanechává v průběhu času na zubech své následky. Philips proto představuje novinku v oblasti péče o zuby – bělící systém Philips ZOOM určený pro zubní ordinace.
 

Official Press Release

DOKONALÝ ÚSMĚV S NOVINKOU NA BĚLENÍ ZUBŮ PHILIPS ZOOM!

1.5.2014

Philips představuje bělící systém Philips ZOOM, novinku určenou pro zubní ordinace. Jedná se o světlem aktivovaný bělící systém přinášející osvědčenou a bezpečnou metodu bělení zubů, která je zároveň díky obohacenému složení gelu o látky snižující citlivost zubů i velmi jemná a šetrná.
 
 

Official Press Release

PROFESIONÁLNÍ DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ SE SADAMI PHILIPS ZOOM

12.5.2014

Pro ty pacienty, kteří nechtějí absolvovat proceduru ordinačního bělení, nabízí Philips ZOOM produkty pro domácí, světlem neaktivované, bělení zubů. Pro tuto péči jsou určené domácí sady Philips ZOOM DayWhite nebo Philips ZOOM NiteWhite.
 

OLED televizor od Philips TV opět slaví úspěchy. Získal cenu asociace EISA

25.8.2017

Rodina televizorů Philips opět potvrdila, že díky kombinaci špičkového obrazu i provedení v jedinečném evropském designu patří k lídrům své kategorie, a těší se z dalšího ocenění. Tentokrát znovu zabodoval model 55POS9002 OLED, kterému odborná komise European Imaging and Sound Association’s (EISA) udělila cenu Best Buy OLED TV 2017 – 2018.

Přinášíme Vám exkluzivní test elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean

24.11.2017

Naše redakce měla tu možnost vyzkoušet sonické zubní kartáčky od společnosti Philips - Sonicare DiamondClean. S tímto elektrickým zubním kartáčkem je péče o zuby velmi snadná.

Zjednodušte si mezizubní hygienu s Philips Sonicare AirFloss Ultra!

1.12.2017

Všichni jste to určitě zažili. Chcete se dostat do mezizubních prostor, ale běžným zubním kartáčkem se to příliš nedaří. A přitom mezizubní prostory jsou právě tím místem, kde se nejvíce tvoří zubní kaz. Proto specialista na zubní hygienu - společnost Philips - přišla s přístrojem mezizubní hygieny Philips Sonicare AirFloss Ultra.

Objevte Philips Lumea Prestige a užívejte si hladké pokožky bez chloupků

14.12.2017

Philips Lumea Prestige je novinkou od společnosti Philips, která využívá světelnou technologii IPL. Díky ní je pokožka hladká až po dobu osmi týdnů.

Přinášíme exkluzivní test přístroje k odstraňování chloupků - Philips Lumea Prestige

24.1.2018

Není to tak dlouho, co jsme Vás informovali o vcelku jedinečném produktu společnosti Philips s názvem Lumea Prestige.

Přinášíme exkluzivní test nového zastřihovače Philips OneBlade Pro!

3.4.2018

Dostal jsem příležitost vyzkoušet novinku od společnosti Philips – zastřihovač vousů OneBlade PRO. Slouží nejen k zastřihování, ale také ke tvarování a holení, a to jak mokrého, tak suchého, třeba i ve sprše.