Přinášíme Vám exkluzivní test elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean

Redakce Luxus.cz
24. Listopad 2017
Čtenost článku je: [?]
Naše redakce měla tu možnost vyzkoušet sonické zubní kartáčky od společnosti Philips - Sonicare DiamondClean. S tímto elektrickým zubním kartáčkem je péče o zuby velmi snadná. Společnost slibuje, že díky šetrnému sonickému stíravému pohybu o frekvenci až 31 000 stěrů za minutu efektivně odstraníte až 7x více plaku než s manuálním kartáčkem. Měli jsme již možnost některé druhy elektrických zubních kartáčků vyzkoušet, avšak vždy se členové naší redakce vrátili k manuálnímu zubnímu kartáčku, protože se jim zdálo, že zuby vyčistí lépe. Tento kartáček je ale zaujal. Jednak padne velmi dobře do dlaně, takže je čištění zubů příjemné, jednak poskytuje hned pět režimů čištění.

Rozdíl mezi sonickým zubním kartáčkem a manuálním poznáte už po stisknutí tlačítka, kdy se spustí vysokofrekvenční stírání. Ač kartáček vyprodukuje takové množství stěrů za minutu, nemusíte mít strach, že by Vaše zuby či dásně poškodil. Je totiž vytvořen tak, že je efektivní a velmi jemný zároveň. Navíc se dostane i do míst, kam se s manuálním zubním kartáčkem nedostaneme.

Sami poznáte, že s každým pohybem sonického kartáčku se dostanou stovky až tisíce malých bublinek do mezizubních prostor a podél linie dásní, takže mnohem více omezí tvorbu zubního kazu, než běžný, manuální kartáček. Daleko vyšší počet stěrů, než kterého jsme schopni manuálně, má pak za následek, že sonický kartáček odstraní až o 100 % více zubního plaku. Možná jste již někdy zažili, že i když jste si pořádně čistili zuby, stejně na nich mírný, nepříjemný plak zůstal. To se testovaným po použití sonického kartáčku nestalo. Po jeho použití cítili, že jejich zuby jsou zcela hladké, možná o něco lesklejší, než před tím. Dásně nebyly vůbec porušené a pocit v ústech měli o něco svěžejší.

Philips dále slibuje, že sonická technologie zároveň zlepšuje zdraví dásní už během 2 týdnů a odstraní i pigmentace od kávy či vína. Nechtěli jsme tomu věřit, ale skutečně i silní kafaři, kteří kartáček vyzkoušeli, potvrdili, že již nemají zuby tak zažloutlé. Kromě toho, že je kartáček skutečně funkční, je také stylový. Není proto divu, že se Philips Sonicare DiamondClean stal vítězem nezávislého dTestu elektrických zubních kartáčků. Aby zaujal co největší množství uživatelů, je vyráběn v pěti barevných kombinacích: v bílé barvě, černé, růžové, fialové a netradiční, růžovozlaté. Pocit luxusu doplňuje i praktické cestovní pouzdro s USB dobíjením, takže kartáček můžete vzít kamkoliv na cesty. Aby „nekazil“ design Vaší koupelny, je dodáván se stylovým skleněným nabíjecím pohárem.

Závěrem musí zaznít, že zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean nelze než doporučit. Naše redakce se tak shodne s odborníky, podle nichž je značka Phillips tou nejdoporučovanější značkou elektrických zubních kartáčků v České republice. Mnozí z nás přemýšlí, že si o něho napíší Ježíškovi. Nenapadlo Vás to samé?

PHILIPS

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Firemní články

Dokonalý zvuk s novými soundbary od Philips Fidelio
Philips TV novým televizorem OLED+935 znovu zvyšuje laťku výkonnosti
Chcete mít styl? OneBlade Vám doladí tvář i tělo
Jarní úklid: zatočte s prachem a pyly a osvěžte oblečení i podsedáky na balkon
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček, se kterým je čištění zubů s výměnnými hlavicemi tak jednoduché
Philips Sonicare DiamondClean Smart je sonický elektrický zubní kartáček s mobilní aplikací, který nesmí chybět ve Vaši koupelně
Nová televize Philips 8503 má ideální dispozice pro sledování mistrovských zápasů
Přinášíme exkluzivní test nového zastřihovače Philips OneBlade Pro!
Přinášíme exkluzivní test přístroje k odstraňování chloupků - Philips Lumea Prestige
Objevte Philips Lumea Prestige a užívejte si hladké pokožky bez chloupků
Zjednodušte si mezizubní hygienu s Philips Sonicare AirFloss Ultra!
Přinášíme Vám exkluzivní test elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean
OLED televizor od Philips TV opět slaví úspěchy. Získal cenu asociace EISA
PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN PINK EDITION (HX9362): LIMITOVANÁ „RŮŽOVÁ“ EDICE SONICKÉHO ZUBNÍHO KARTÁČKU
PROFESIONÁLNÍ DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ SE SADAMI PHILIPS ZOOM
DOKONALÝ ÚSMĚV S NOVINKOU NA BĚLENÍ ZUBŮ PHILIPS ZOOM!
PHILIPS ZOOM: O 6 ODSTÍNŮ BĚLEJŠÍ ZUBY ZA NECELOU HODINU
Official Press Release PHILIPS PŘINÁŠÍ REVOLUCI DO ŽEHLENÍ

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

PHILIPS

Soutěže společnosti