Připravte se na léto, mějte krásný dekolt!

Redakce
26. Duben 2018
Firma Kosmetika CAPRI představuje horkou novinku letošního jara značky Le Chaton Exclusive, kterou je Zpevňující krém na dekolt s vůní dalekého Damašku. Jedná se o přípravek s vysokým obsahem unikátních přírodních extraktů a kozího másla, který je velmi jemný a lehce roztíratelný. Krém zpomaluje stárnutí a při jeho pravidelném používání bude vaše pokožka zpevněná, zklidněná a sametově hebká. A nejen to, slouží i jako prevence strií a vhodný je pro všechny typy pokožky!

Zpevňující krém na dekolt obsahuje vysoký podíl kozího másla společně s bylinami s antioxidační a kolagen stimulující aktivitou. Zároveň je jeho složení velmi jemné a bez obsahu běžných chemických konzervačních látek. Krém dále obsahuje chmel, rozmarýn, šalvěj, vilín/Hamamelis, přesličku, extrakt z kůry citronu, Centellu asijskou, pupeny borovice, růžový vonný olej z damašské růže (tento olej je jedním z nejpověstnějších, nejvíce ceněných, ale také nejdražších olejů na světě. Damašská růže je spojována s ženstvím a olej z ní působí jako silné afrodiziakum) a přidaný vitamín E a zinek. Díky kompozici těchto unikátních složek má produkt nejen silné antioxidační a sedativní účinky, ale díky damašské růži, která působí jako afrodiziakum, také nádherně voní.

Krém je velmi účinný především po koupeli nebo cvičení na povadlé partie paží i nohou. Jedna aplikace však nestačí, nutností je pravidelné denní používání. Mnoho klientek uvádělo, že se jim velmi zlepšila pleť dekoltu a zklidnila sluncem podrážděná pleť na celém těle. Produkt i ostatní výrobky lze zakoupit na stránkách www.lechatonexclusive.com