Přírodní kosmetika La Chèvre a Le Chaton: dejte si lásku, kterou si dopřávala Kleopatra

Redakce Luxus.cz
30. Listopad 2017
Čtenost článku je: [?]
Česká lokální kosmetika La Chèvre a Le Chaton míchá své krémy dle receptur vyvinutých pečlivou kombinací živočišných složek z kozího tvarohu, mléka a tuku, někdy i bylinek a vitamínů a to už 22 let. Její krémy jsou vždy čerstvé, tím pádem s minimem konzervačních látek, minimem obalů a minimem kilometrů strávených na dálnicích. Tento vědomý přístup nezatěžuje naše silnice a zemi, kde chceme žít a dýchat čerstvý vzduch. Přírodní zázrak – kozí mléko – využívali k léčení a zkrášlování již staří Egypťané.

Pro maximální hydrataci pleti je určena výživná tvarohová maska s medem Le Chaton. Maska změkčuje a regeneruje pokožku a navrací jí přirozený tón. Má vysoký obsah přírodních antioxidantů a je vhodná pro citlivou, unavenou a dehydratovanou pleť. Je z přírodního tvarohu z kozího mléka, obsahuje také kozí máslo z kozího mléka, díky čemuž pleť výrazně vyživuje a zjemňuje. Včelí med dodá cukry a minerální látky, vitamíny, antioxidanty a vitamín E zanechá pokožku velmi jemnou.

Pro ženy nad třicet let je určen výživný denní krém s Q10 a vitamínem E La Chèvre. Je vhodný pro ošetření pleti namáhané zejména v městském prostředí. Proto je dobré se jím namazat hned ráno, než vyrazíte do práce. Zjemňuje a vyhlazuje drobné vrásky, regeneruje a uklidňuje, udržuje přirozenou vlhkost pleti, reguluje její pH, což oceníte v přetopených místnostech a nákupních centrech se suchým vzduchem. Obsahuje máslo z kozího mléka, výjimečná je v něm i syrovátka z kozího mléka, vitamín E a koenzym Q10.

Zcela jedinečným přípravkem na celém světě je Platine S. Právě tady v Čechách byl vyvinut tento unikátní kosmetický zázrak, který obsahuje biologické přírodní růstové faktory z kozího kolostra. Kolostrum je první mléko kozy, které obsahuje nejvýživnější látky, jež pomáhají vytvářet nové buňky. Pro naši pleť to znamená, že se rychleji zotavuje a vytváří se rychleji nová pleť. Lehká emulze zároveň působí protizánětlivě. Pleťové omlazující sérum s 24 hodinovým kozím kolostrem obsahuje vysoké množství přírodních komplexů a pokožka je po něm projasněná, hebká, barevně sjednocená a kontury obličeje jsou pevnější a výraznější.

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti