Přitažlivost po francouzsku, LISE CHARMEL

Redakce Luxus.cz
05. Říjen 2016
Čtenost článku je: 15346 [?]
Tato značka luxusního prádla se narodila v Lyonu, odedávna označovaného za hlavní město hedvábí. Původně značka sídlila v historické čtvrti tkalců hedvábí, nazývané „Croix-Rousse“, která byla centrem umění a textilu. Byla považována za top destinaci pro ty, kteří hledají kvalitní a luxusní zboží.

Se svými vysoce kreativními a technicky vyspělými modely si značka Lise Charmel vybudovala silné postavení na trhu se spodním prádlem. Od svého založení patří mezi ty nejlepší značky ve světě dámského intimního oblečení.

Designéři navrhují každý kousek tak, aby vyhovoval vrtochům žen a byl dle poslední módy. Sofistikované a originální prádlo Lise Charmel spojuje eleganci a výjimečný design v to nejlepší, co lze vytvořit. Bohaté výšivky, měkké tyly a pozornost k sebemenšímu detailu osloví i ty nejnáročnější nositelky. Vším svým luxusem je ztělesněním té pravé ženskosti.

Lise Charmel okouzluje ženy svojí krásou, výjimečnou kreativitou, vysokou kvalitou, elegancí a v neposlední řadě pohodlím. Spodní prádlo spojuje ty nejkrásnější materiály, jako jsou gaipure krajka a jemné hedvábí.

Žena nosící Lise Charmel je ženou fascinující, sofistikovanou a jedinečnou. Buďte jí i Vy a užijte si francouzský luxus se jménem Lise Charmel. K dostání je například v obchodech Le Chaton, Oxalis dessous nebo na www. luxusnipradlo.cz.

Lise Charmel