Pro trendy vzhled na sjezdovce navrhl JC de Castelbajac originální lyžařskou kolekci

Hana Benešová
20. Prosinec 2017
Slavný návrhář JC de Castelbajac navrhl pro značku Rossignol pro tuto zimní sezonu novou lyžařskou kolekci, která je u nás exkluzivně k dostání v obchodech David Sport.

V kolekci se dokonale propojuje funkčnost a špičkové technologie jedné z nejznámějších značek lyžařského vybavení s módou a s módními trendy.

JC de Castelbajac je francouzský návrhář a průmyslový designér, který proslul svými nekonvenčními návrhy, zajímavými vzory i barevnými kombinacemi. Vlastní značku založil již v roce 1979, o 13 let později se stal profesorem na Universitě užitého umění ve Vídni .

Za svoji dlouhou kariéru spolupracoval a navrhoval kostýmy mnoha celebritám a zpěvákům jako Lady Gaga, Madonna, Mick Jagger či Elton John. Jeho díla nosila také Sarah Jessica Parker v seriálu Sex ve městě, nebo herci ve filmu Woodyho Allena - Annie Hall. O jeho všestrannosti svědčí fakt, že dokonce navrhoval taláry pro papeže Jana Pavla II.

Také letošní Castelbajacova kolekce pro Rossignol je plna originálních designů a výrazných barev, které zaručí, že se na svahu rozhodně neztratíte. Vysoce funkční a stylové modely této kolekce jsou k dostání v David Sport Harrachov nebo online na www.davidsport.cz.

Firemní články