Pro trendy vzhled na sjezdovce navrhl JC de Castelbajac originální lyžařskou kolekci

Hana Benešová
20. Prosinec 2017
V kategorii Móda

Slavný návrhář JC de Castelbajac navrhl pro značku Rossignol pro tuto zimní sezonu novou lyžařskou kolekci, která je u nás exkluzivně k dostání v obchodech David Sport.

V kolekci se dokonale propojuje funkčnost a špičkové technologie jedné z nejznámějších značek lyžařského vybavení s módou a s módními trendy.

JC de Castelbajac je francouzský návrhář a průmyslový designér, který proslul svými nekonvenčními návrhy, zajímavými vzory i barevnými kombinacemi. Vlastní značku založil již v roce 1979, o 13 let později se stal profesorem na Universitě užitého umění ve Vídni .

Za svoji dlouhou kariéru spolupracoval a navrhoval kostýmy mnoha celebritám a zpěvákům jako Lady Gaga, Madonna, Mick Jagger či Elton John. Jeho díla nosila také Sarah Jessica Parker v seriálu Sex ve městě, nebo herci ve filmu Woodyho Allena - Annie Hall. O jeho všestrannosti svědčí fakt, že dokonce navrhoval taláry pro papeže Jana Pavla II.

Také letošní Castelbajacova kolekce pro Rossignol je plna originálních designů a výrazných barev, které zaručí, že se na svahu rozhodně neztratíte. Vysoce funkční a stylové modely této kolekce jsou k dostání v David Sport Harrachov nebo online na www.davidsport.cz.

Firemní články