Pro vánoční dárky nemusíte mířit jenom do Pařížské

Bytou
Hana Benešová
04. Prosinec 2017
I když se to možná některým z vás může zdát nereálné, i na předvánočních trzích se dají ulovit designové a luxusní kousky. Musíte jen vědět, kam si to správně nasměrovat. A v tom někdy bývá háček, protože trhů je moc a některým je lepší se vyhnout. Mezi takové ale rozhodně nebude patřit MINT: Prague Fashion Market, který zve od pátku 8. do neděle 10. prosince do paláce v Hybernské č 4.
Jaroslava

Jaroslava

V úžasných prostorách Kampusu Hybernská se druhý adventní víkend sejde na předvánočních trzích více než stovka českých i zahraničních návrhářů, designérů a umělců. Očekávanou atmosféru podpoří všudypřítomná vůně svařáku a nevtíravá hudba. Bonusem navíc je, že na MINT: Prague Fashion Marketu budete pod střechou, v suchu a v teple.
Pikle

Pikle

Vyjmenovávat všechny designéry v jednom článku by bylo trochu nepřehledné, ale můžeme si troufnout vybrat namátkou některé z prodejců. Začneme se značkou JAROSLAVA, pod níž se ukrývá okouzlující akademická malířka a návrhářka Jaroslava Procházková, jež vyrábí úpletové šaty či plédy z luxusních italských přízí.
Pera Novák

Pera Novák

Nebudou zde chybět ani PIKLE, české hračky s nápadem. Muže by mohlo oslnit některé z originálních plnicích per z ušlechtilých materiálů z dílny PERA NOVÁK. Svoji milou zcela jistě překvapíte dárkem od značky BYTOU, která s dokonalou řemeslnou zručností vytváří kvalitní a delikátní šperky pro bytosti, které umí ocenit neokázalý luxus. Nechte se pohltit klidnou a jedinečnou předvánoční atmosférou v pokojích a komnatách starobylého paláce v centru Prahy a užijte si pohodlné nakupování originálních a kvalitních dárků.