Pro vánoční kolekci Toy's Delight Royal Classic byly inspirací typické hračky v Krušnohoří

Hana Benešová
29. Říjen 2018

Každého milovníka vintage designu okouzlí svým něžným půvabem nová vánoční kolekce značky Villeroy & Boch Toy's Delight Royal Classic.

Zasněte se u hrnků či talířků, které zdobí motivy hraček z Krušných hor. Dopřejte si radost z nenadálých kombinací díky bílé barvě a originálním tvarům kolekce připomínajícím jemné okvětní lístky.

S touto kolekcí se vrátíte do dob dětských čajových dýchánků. Naservírujte snídani nebo cukroví v rozverných tvarech, které se dají krásně prolnout s kolekcí Toy's Delight, jež září typickými vánočními barvami.

Hledejte na povrchu mísy, talíře či šálku své oblíbené vánoční motivy a třeba také obrysy dávno zapomenutých oblíbených hraček. Kolekce Toy's Delight Royal Classic promlouvá nenápadným a propracovaným designem, takže nebere pozornost tomu nejdůležitějšímu: lahodnému jídlu.

Tuto novou a další kolekce si můžete objednat na stránkách www.luxurytable.cz nebo zakoupit v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze. Udělejte z každého jídla slavnostní záležitost!