NEWS & ARTICLES

ProCeram byl dodavatelem nejvýznamnějšího bytového projektu v ČR - Residence Garden Towers

ARTICLE BY

Největší pražský developer CENTRAL GROUP a.s. dokončil nejvýznamnější bytový projekt v České republice – Residenci Garden Towers, která má celých 629 bytů.
Společnost ProCeram a.s. byla pro tento projekt významným dodavatelem veškerého vybavení koupelen a dlažeb ve společných prostorách. Své produkty dodávala také do nádherné a nápaditě řešené vstupní recepce.

Společnost CENTRAL GROUP zahájila výstavbu svého dlouho očekávaného projektu Rezidence Garden Towers v Praze 3 v roce 2015. Všech 629 nových bytů bylo dokončeno na podzim loňského roku. Celkové investiční náklady projektu činily téměř 2 miliardy korun.

Celý projekt je koncipován ve velmi vysokém standardu provedení a je určen pro lidi, kteří si potrpí na vysokou kvalitu bydlení. Ve věžích jsou velká francouzská okna, která mají od podlahy až po strop hliníkové rámy. V residenci je množství balkonů či zimních zahrad se zábradlí ze skla.

Elegantní Residence Garden Towers je obložena velmi moderním designovým cembonitem. V jejích horních podlažích je už i ve standardním provedení klimatizace. Klidné spaním obyvatelům residence zajistí kamerový systém, kterým je zabezpečena. K dispozici je jim také již zmíněná recepce s nonstop bezpečnostní službou.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

PROCERAM
373 034 050
hana.knezova@proceram.cz
Jateční 862/32 301 00 Plzeň

Firemní články

ProCeram byl dodavatelem nejvýznamnějšího bytového projektu v ČR - Residence Garden Towers

13.4.2017

Největší pražský developer CENTRAL GROUP a.s. dokončil nejvýznamnější bytový projekt v České republice – Residenci Garden Towers, která má celých 629 bytů.

Proceram dodával obklady a dlažby do stylové restaurace Šupina

8.3.2017

Restaurace Šupina se nachází v Třeboni, v ulici Valy 155. Ve svém okolí je vyhlášená pro své vynikající jídlo, servis, ale také útulný design. Protože má restaurace skutečně dlouholetou tradici, rozhodli se její majitelé k odvážnému kroku – změně interiéru.

Každý detail je důležitý….

15.11.2016

ProCeram se podílel na přestavbě krásného bytu v Pařížské ulici v Praze, kam jsme dodávali krbovou předstěnu, kuchyňskou linku i atypické umyvadlo. Vše na míru vytvořeno v našem výrobním závodě TechnoArt, ze základního rozměru dlaždice 320x160 cm v síle 6 mm od výrobce FMG v barvě Marmi Arabescato.

Official Press Release

PREZENTACE DESIGNÉRSKÉHO DUA PERRY A. KING & SANTIAGO MIRANDA A SPOLEČNOSTI PROCERAM

4.11.2014

 
Perry A. King i Santiago Miranda patří mezi naprostou špičku na mezinárodní scéně v oblasti interiérového designu. Výsledky této již téměř 40-leté spolupráce významně ovlivnily názor veřejnosti na užitý design (např. Clivett Arteluce), jenž v sobě osobně kombinuje funkčnost produktu, technologické inovace a lidské emoce.