ProCeram a jeho zdařilé letní realizace

Hana Benešová
25. Srpen 2017
V kategorii Bydlení & Design

Společnost ProCeram, která je předním dodavatelem v oboru obklady, dlažby, sanitární technika a vybavení koupelen, sídlí v pražském New Living Center. Ani v létě se nenudí. Právě v New Living Center dokončuje společnost CS Beton svoji venkovní expozici a ProCeram s ní na projektu spolupracuje.

Dlažba a vyzdívky jsou již hotovy, chybí již jen dokončení od Zahradnictví Plzeň, které expozici vydekoruje do posledního detailu. Návštěvníci New Living Centra si tak již brzy budou moci vychutnat oběd na překrásné letní terásce.

Kromě práce v New Living Center ProCeram dodává své produkty do jedné z dominant našeho hlavního města – Kongresového centra. Tato budova, která patří mezi významná evropská kongresová centra, právě prochází rekonstrukcí sociálních zařízení. Na rekonstrukci 36 toalet dodává ProCeram obklady a dlažby českého výrobce RAKO a zařizovací předměty výrobců Laufen, AlcaPlast, Bemeta, aj. Zároveň sem ProCeram dodává i umyvadlové desky na míru z materiálu Quarella, které jsou vyráběny ve výrobním závodu TechnoArt.

ProCeram má za sebou také velmi zdařilou realizaci, tentokrát ve „Vintage stylu“, který je v poslední době velmi oblíbeným. Nádherná je série Vintage+ od italského výrobce Ermesa Aurelia. Jeho obklady výjimečného šestiúhelníkového tvaru společnost ProCeram použila právě při své unikátní realizaci Coffee baru v Praze.

Pokud se Vám právě tento styl líbí, neváhejte a zajděte do některé z prodejen ProCeramu.