NEWS & ARTICLES

ProCeram a jeho zdařilé letní realizace

ARTICLE BY

Společnost ProCeram, která je předním dodavatelem v oboru obklady, dlažby, sanitární technika a vybavení koupelen, sídlí v pražském New Living Center. Ani v létě se nenudí. Právě v New Living Center dokončuje společnost CS Beton svoji venkovní expozici a ProCeram s ní na projektu spolupracuje.

Dlažba a vyzdívky jsou již hotovy, chybí již jen dokončení od Zahradnictví Plzeň, které expozici vydekoruje do posledního detailu. Návštěvníci New Living Centra si tak již brzy budou moci vychutnat oběd na překrásné letní terásce.

Kromě práce v New Living Center ProCeram dodává své produkty do jedné z dominant našeho hlavního města – Kongresového centra. Tato budova, která patří mezi významná evropská kongresová centra, právě prochází rekonstrukcí sociálních zařízení. Na rekonstrukci 36 toalet dodává ProCeram obklady a dlažby českého výrobce RAKO a zařizovací předměty výrobců Laufen, AlcaPlast, Bemeta, aj. Zároveň sem ProCeram dodává i umyvadlové desky na míru z materiálu Quarella, které jsou vyráběny ve výrobním závodu TechnoArt.

ProCeram má za sebou také velmi zdařilou realizaci, tentokrát ve „Vintage stylu“, který je v poslední době velmi oblíbeným. Nádherná je série Vintage+ od italského výrobce Ermesa Aurelia. Jeho obklady výjimečného šestiúhelníkového tvaru společnost ProCeram použila právě při své unikátní realizaci Coffee baru v Praze.

Pokud se Vám právě tento styl líbí, neváhejte a zajděte do některé z prodejen ProCeramu.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

NLC New Living Center
734 421 720
info@newlivingcenter.cz
Šafránkova 1238/1, Praha

Firemní články

UNIKÁTNÍ PROJEKT NEW LIVING CENTER

21.3.2016

Unikátní projekt New Living Center sdružuje pod svoji střechu dodavatele všech komodit a služeb, potřebných pro rekonstrukci nebo výstavbu domů, bytů, ale i administrativních budov, hotelů apod.

Kuchyně a interiéry na míru

18.7.2016

Společnost ProCeram působí na českém trhu šestým rokem, avšak zkušenosti týmu firmy ProCeram sahají až do roku 1990. Společnost, jež disponuje vlastními architekty a designéry, poskytuje komplexní služby v zařizování exkluzivních interiérů prémiovým nábytkem.

Luxusní italský výrobce IRIS Ceramica vyvinul jedinečný koncept Diesel Living

16.12.2016

Značka Diesel je Vám známa především díky nestárnoucím a trendy oděvům. Nyní italský výrobce luxusních obkladů a dlažeb IRIS Ceramica vyvinul celkový koncept pěti sérií, jež jsou vzájemně kombinovatelné a pokračují ve stejném trendu.

Přesvědčte se o jedinečnosti konceptu Diesel Living na vlastní oči v pražském New Living Center

9.1.2017

Značka Diesel je Vám známa především díky nestárnoucím a trendy oděvům. Nyní italský výrobce luxusních obkladů a dlažeb IRIS Ceramica vyvinul celkový koncept pěti sérií, jež jsou vzájemně kombinovatelné a pokračují ve stejném trendu.

ProCeram spolupracoval s designérkou Ivankou Kowalski na Rezidenci v Pařížské ulici

24.1.2017

Není to tak dlouho, co byla dokončena Rezidence v Pařížské ulici. Jeden z luxusních bytů o rozloze 300 metrů čtverečních navrhovala interiérová designérka Ivanka Kowalski. Rozhodla se jej stylizovat do luxusního francouzského bydlení a nutno podotknout, že se jí to velmi povedlo.

Luxusní italské tapety Glamora nabízí nově Marthi Design

12.10.2016

Italské luxusní tapety Glamora jsou spojením klasiky a moderního designu. Charakteristická je pro ně vášeň pro myšlenky, vize a sny. Její tým spolupracuje s těmi nejlepšími designéry.

New Living Center nabízí jedinečné exteriérové tapety Wall&decò

18.12.2016

Pokud jste si mysleli, že tapety patří jen do interiéru, byli jste na omylu. Specialista na originální tapety Wall & decò tyto zažité konvence boří. Společnost Wall & decò založil vizionář Christian Benini.

Francouzská značka Cabasse otevřela v Praze svůj největší evropský showroom

30.1.2017

Začátkem prosince loňského roku proběhlo slavnostní otevření showroomu francouzské značky Cabasse, která se specializuje na výrobu luxusních designových reproduktorů. Z hlediska množství a hodnoty vybavení se jedná o největší evropský showroom této značky.

Jedinečný lustr Foibos Design můžete zhlédnout v New Living Center

20.2.2017

Společnost Foibos Design se již více jak 20 let zabývá designem, ruční výrobou a instalací exkluzivních svítidel na zakázku. Foibos Desing pokračuje v dlouholeté tradici zpracování českého skla, které úspěšně propaguje u nás i ve světě.

Koupelnový textil BATH & BEAUTY BY MÖVE s vitaminem E revitalizuje Vaše vlasy a pokožku

20.3.2017

Lifestylová značka Möve i kosmetická značka Biotherm po několik desetiletí představují kvalitu, tradice i inovativní přístup na trhu luxusních osobních produktů. Obě značky se nyní daly dohromady, aby vytvořily novou inovativní řadu BATH & BEAUTY BY MÖVE s příměsí vitaminu E.

Chcete mít stejnou dlažbu terasy jako Burdž al-Arab? Zavítejte do pražského New Living Center

16.5.2017

Nejluxusnější hotel na světě – Burdž al-Arab – na své terase použil dlažby italského výrobce REX. Pro tuto realizaci použil dlažby ve formátu 40x80 cm ze série La Roche.

ProCeram navštívil veletrh obkladů a dlažeb – Cevisama 2017

2.6.2017

Společnost ProCeram, která dodává obklady, dlažby, sanitární techniku a koupelny, je letos na trhu již 8. rokem. Jako každý rok, tak i letos sleduje ty nejnovější světové trendy a přináší je k nám.

Moderní centrum designu a bydlení New Living Center se již brzy otevře i v Bratislavě

10.7.2017

Pokud jste již pražský obchodní dům New Living Center nabízející vše pro bydlení navštívili a pokud se Vám tento koncept sdružení pod jednou střechou líbil, můžete se těšit na jeho odnož, která vzniká na Slovensku. Bude zde zcela ve stejném duchu – moderním a otevřeném k zákazníkům.

Výrobní závod TechnoArt rozšířil své portfolio o atypické květináče

26.7.2017

Výrobní závod TechnoArt se zaměřuje na následné zpracování keramických obkladů a dlažeb. Díky nejmodernějšímu technologickému vybavení umožňuje pracovat s keramickými obklady obdobně, jako s kamenem. Je schopen dodávat prakticky všechny schodišťové stupně z jednoho kusu, ale i i šestimetrovou kuchyňskou linku s jednou spárou.

ProCeram a jeho zdařilé letní realizace

25.8.2017

Společnost ProCeram, která je předním dodavatelem v oboru obklady, dlažby, sanitární technika a vybavení koupelen, sídlí v pražském New Living Center. Ani v létě se nenudí. Právě v New Living Center dokončuje společnost CS Beton svoji venkovní expozici a ProCeram s ní na projektu spolupracuje.

New Living Center se rozrostl o nový showroom, nově nabízí i služby koordinátora

26.10.2017

V pražském New Living Center to skutečně žije! V tomto centru o více než 7.000 m2 naleznete 22 samostatných showroomů nabízejících vše pro bydlení. O tom, že je o něho obrovský zájem nejen ze stran zákazníků, ale také ze stran vystavovatelů, svědčí fakt, že zde společnost A La Maison otevřela svůj showroom.