Program Health Plus: Jistota kvalitní péče o Vaše zdraví

Redakce Luxus.cz
11. Duben 2017
Program Health Plus je soukromé zdravotnické zařízení se sídlem na pražském Smíchově, které nabízí komplexní ambulantní lékařskou péči. A nejen to, dostane se Vám tu maximálního komfortu, soukromí a osobního přístupu.

Program disponuje nadstandardně širokým spektrem nemodernějších diagnostických a léčebných přístrojů, jež jsou soustavně doplňovány novým technickým vybavením. Vybavenost programu převyšuje vybavení v běžných zdravotnických zařízeních.

O kvalitní péči klientů je postaráno v příjemném prostředí. Interiéry polikliniky zdobí umělecká díla světoznámých umělců. O průběh návštěvy kliniky se starají ochotné recepční a v pohodlné přijímací hale je stále k dispozici nabídka nápojů, čerstvého ovoce i denního tisku.

Výhodou návštěvy programu je také to, že uspoříte Váš čas a to tím, že si vyberete termín, který Vám vyhovuje a také tím, že většina služeb je koncentrována přímo v prostorách polikliniky. Všichni klienti mají k dispozici osobního lékaře, který koordinuje veškerou potřebnou zdravotní péči. Máte-li aktuální problém a nemůžete se na polikliniku dostavit, můžete ji kontaktovat po telefonu. 24 hodin denně je pro Vás k dispozici sloužící lékař, který Vám poradí, navštíví Vás, nebo zařídí potřebná vyšetření.

Svým klientům Program Health Plus poskytuje široké spektrum zdravotních služeb - od prevence přes odbornou ambulantní péči až po zajištění hospitalizací a rehabilitací. Samozřejmostí je, že se o ně stará tým vynikajících specialistů.

PROGRAM H PLUS

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže