Pronajměte si luxusní prostory pro akce od slavné Blanky Matragi

05. Červenec 2020

Stalo se Vám již někdy, že jste potřebovali uspořádat nějakou událost, ale nedařilo se Vám sehnat vhodný prostor? Chtěli jste uspořádat klidně jen firemní prezentaci či nějakou větší kulturní akci, ale nelíbilo se Vám žádné místo? Zkuste využít luxusní prostory Blanky Matragi v rámci výstavy Timeless.

Blanka Matragi, slavná a velmi uznávaná návrhářka oděvů, nabízí možnost pronájmu prostor pro pořádání různých společenských akcí. V rámci expozice Timeless, která je neustále vystavena v prostorách Obecního domu v centru Prahy, máte možnost nejen prohlédnutí čtyřiceti pěti večerních a svatebních rób, ale také uspořádání jakékoliv „eventu“.

Sami si můžete zvolit, k jakému účelu byste si chtěli prostory pronajmout, nikdo Vás v tom nebude omezovat. Je čistě na Vás, zda budete chtít uspořádat aukci, prezentaci, seminář, firemní setkání či rozhovor s novináři. Ještě k tomu můžete svoji akci doplnit hned několika zábavnými, ale i naučnými možnostmi jako třeba prohlídkou výstavy s komentářem paní Blanky, odborným workshopem, autorskou módní přehlídkou, módním poradenstvím pro ženy či tombolou o předměty značky Blanka Matragi.

Pokud budete mít zájem, je možné zřídit i catering, v rámci něhož můžete ochutnávat tradiční chody libanonské kuchyně či libanonských vín a kávy. Kapacita prostor je přibližně 100 lidí, ale bude Vám samozřejmě vyhověno i v případě, že byste potřebovali prostory větší.

Cena za pronájem je ryze individuální, jelikož se odvíjí od termínu akce a množství doprovodných služeb. Pro přesnou kalkulaci můžete kontaktovat studio Matragi na níže uvedených kontaktech

BLANKA MATRAGI

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže