Prožijte Vánoce v italském pohodlí s Natuzzi Italia!

Hana Benešová
27. Listopad 2017
Také už se těšíte, až na Štědrý večer usednete k televizi, pustíte si pohádku a budete ujídat cukroví? K té pravé vánoční pohodě a harmonii by Vám neměla chybět komfortní pohovka. Ty od italského výrobce Natuzzi jsou pro chvíle relaxace a odpočinku jako dělané. Svátky vánoční by měly být plné harmonie a klidu. A právě harmonie je pro Natuzzi posláním. Vyjadřuje ji skrz komfortní design, inovativní funkce a perfektní skloubení tvarů, materiálů a barev.

Kdy jindy si udělat radost než o Vánocích. Natuzzi má vybrané modely skladem, takže mohou být do Vánoc u Vás doma a Vy si je můžete užívat ještě více. Kromě toho Vám chce tato věhlasná italská společnost udělat radost, a proto je nabízí za speciální vánoční cenu. Velmi pohodlná je moderní sedací souprava s názvem Surround. Má ručně polohovatelné podhlavníky a ozdobné prošívání, díky kterému zaujme na první pohled. Kromě toho, že je vysoce elegantní, je i dostatečně prostorná, takže se na ni vejde celá vaše velká rodina. Na pohovce Surround budete sebe a své blízké o Vánocích rozmazlovat dle libosti.

Pokud dáváte přednost klasickému a decentnímu vzhledu, mohla by vás zaujmout pohovka Quadro. Má velmi nadčasový design, takže se nemusíte obávat, že za pár let již nebude v módě. Zákazníky okouzluje svými decentně zaoblenými tvary zadních opěr, které mají obrovské plus – jsou polohovatelné. Tytéž polohovatelné a velmi pohodlné zádové opěry naleznete také u elegantní rohové pohovky Urban.

Jestliže jdete rádi s dobou a sledujete módní trendy, mohla by vás zaujmout pohovka Avana, která je jimi inspirována. Její design je podtržen kovovým rámováním područek, na jemnosti jí dodává krásné prošívání. Všechny zmíněné pohovky jsou pro vás připraveny k odběru, navíc za speciální vánoční cenu! Nebojte se udělat si radost novou pohovkou od Natuzzi. Bude se vám lépe bydlet!

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor