PROŽIJTE VELIKONOCE NA ZÁMKU CHATEAU MCELY

Redakce LUXUS.cz
17. Březen 2016
Prodloužený velikonoční víkend 24. – 28. března 2016 můžete prožít na Chateau Mcely. Velikonoce a jejich oslavy patří tradičně k zámku již 10. let. Oslavy zachovávají místní tradice a zvyky rovinatého Polabí s aristokratickou grácií, ale zažijete zde i netradiční zábavu.

Hlavním lákadlem letos budou obří nafukovací bubliny „Crazy Bubbles“, se kterými si děti užijí spoustu legrace. Chateau Mcely nabízí celkem 10 velikonočních zážitků.

1/ Spousta smíchu a radosti možná nejenom pro děti s Crazy Bubbles aneb netradiční pohybová zábava v obřích nafukovacích bublinách. 2/ Velikonoční tradiční menu Honzy Štěrby. 3/ Jarní sweet bar plný lahůdek o Velikonočním pondělí. 4/ 20% zvýhodnění na masáže a terapie dle vašeho výběru v lázních MCELY BOUQUET SPA. 5/ Při prodlouženém pobytu zvýhodněná nabídka 4 noci za cenu 3. 6/ Kreativní workshop pro malé i velké - zdobení vajíček korálky, háčkovaná vajíčka, tvoření pro děti, květinové velikonoční dekorace pro dámy. 7/ Večerní mini diskotéka pro děti ve velikonočních kostýmech. 8/ Ukázka tradičních velikonočních zvyků, dobových krojů a tanců. Vystoupení malého folklórního souboru. 9/ Hon za velikonočním pokladem v anglickém parku, který se na Chateau Mcely stal již oblíbenou tradicí. 10/ Živý klavírní doprovod k večeřím.

Firemní články