První turnaj CZECH TOP 100 Golf Trophy se nezadržitelně blíží

Redakce
09. Březen 2018
I v letošním roce se bude konat prestižní série golfových turnajů CZECH TOP 100 GOLF TROPHY, kterou pořádá společnost CZECH TOP 100. Do letošního ročníku vybrala ověřené golfové resorty té nejvyšší kvality. Učastníci turnaje se tedy mají na co těšit!

Hráči se mohou zúčastnit celé CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2018 by APOGEO, nebo si mohou zahrát jen některý turnaj. Trophy nemá žádná omezení, zúčastnit se může každý, kdo chce hrát v příjemné společnosti a na vybraných hřištích. V rámci turnaje proběhnou 4 kvalifikační kola a kolo finálové.

Turnaje organizované společností CZECH TOP 100 Vám nabízejí: - Prezentaci Vaší společnosti během turnaje – bannery na hřišti, roll up v klubovně. - Výbornou atmosféru podpořenou týmovým duchem. - Hru na nejlepších hřištích. - Kvalitní catering po celý den - snídaně, občerstvení do bagu a raut po hře. - Vítězové jednotlivých turnajů postupují do finále. - Doprovodné programy – ochutnávka vín a destilátů, thajské masáže Tawan. - Možnost účasti na charitativním programu pro nadaci Naše dítě. - Nabídka zvýhodněného ubytování v místě konání turnaje. - Poháry pro vítěze jednotlivých kategorií exkluzivně vyrobí v poděbradské sklárně Blažek-Glass. - Věcné ceny pro první tři místa v každé kategorii. - Ceny pro všechny vyhlášené soutěže. - Speciální ceny věnované partnery golfového turnaje.

Turnaje organizované společností CZECH TOP 100 nabízí také výbornou atmosféru podpořenou týmovým duchem, hru na nejlepších hřištích, kvalitní catering po celý den a zajímavé doprovodné programy. Objednávkový formulář je k dispozici na http://skillsound.wixsite.com/golfpress/registrace, více informací naleznete na www.czechtop100.cz.