NEWS & ARTICLES

První turnaj CZECH TOP 100 Golf Trophy se nezadržitelně blíží

ARTICLE BY

I v letošním roce se bude konat prestižní série golfových turnajů CZECH TOP 100 GOLF TROPHY, kterou pořádá společnost CZECH TOP 100. Do letošního ročníku vybrala ověřené golfové resorty té nejvyšší kvality. Učastníci turnaje se tedy mají na co těšit!

Hráči se mohou zúčastnit celé CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2018 by APOGEO, nebo si mohou zahrát jen některý turnaj. Trophy nemá žádná omezení, zúčastnit se může každý, kdo chce hrát v příjemné společnosti a na vybraných hřištích. V rámci turnaje proběhnou 4 kvalifikační kola a kolo finálové.

Turnaje organizované společností CZECH TOP 100 Vám nabízejí:
- Prezentaci Vaší společnosti během turnaje – bannery na hřišti, roll up v klubovně.
- Výbornou atmosféru podpořenou týmovým duchem.
- Hru na nejlepších hřištích.
- Kvalitní catering po celý den - snídaně, občerstvení do bagu a raut po hře.
- Vítězové jednotlivých turnajů postupují do finále.
- Doprovodné programy – ochutnávka vín a destilátů, thajské masáže Tawan.
- Možnost účasti na charitativním programu pro nadaci Naše dítě.
- Nabídka zvýhodněného ubytování v místě konání turnaje.
- Poháry pro vítěze jednotlivých kategorií exkluzivně vyrobí v poděbradské sklárně Blažek-Glass.
- Věcné ceny pro první tři místa v každé kategorii.
- Ceny pro všechny vyhlášené soutěže.
- Speciální ceny věnované partnery golfového turnaje.

Turnaje organizované společností CZECH TOP 100 nabízí také výbornou atmosféru podpořenou týmovým duchem, hru na nejlepších hřištích, kvalitní catering po celý den a zajímavé doprovodné programy.
Objednávkový formulář je k dispozici na http://skillsound.wixsite.com/golfpress/registrace, více informací naleznete na www.czechtop100.cz.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Czech top 100
724 673 744
info@czechtop100.cz
Revoluční 25, Praha

Firemní články

účastníci měli možnost se setkat na hřišti s velice uznávaným fotbalistou Pavlem Nevědem

CZECH TOP 100 GOLF TROPHY 2017 letos vstupuje do 12. ročníku

4.4.2017

Pod pojmem sportovní turnaj si lze představit tvrdé zápolení, usilovnou snahu vyhrát za vynaložení všech sil a dovedností získaných mnohaletým tvrdým tréninkem. Vítězové padají vysílením, poražení se hroutí.

CZECH TOP 100 letos ve Španělském sále

3.5.2017

Je mu osmašedesát let, ale při setkání s ním máte pocit, že před vámi sedí člověk o generaci mladší. Srší elánem a energií a jeho dobrá nálada je nakažlivá. Řeč je o Janu Stružovi, zakladateli téměř čtvrtstoletí starého, ale prestižního projektu CZECH TOP 100.

23. ročník slavnostního vyhlášení výsledků nejvýznamnějších firem ČR CZECH TOP 100 se blíží

12.5.2017

Stalo se již tradicí, že slavnostní vyhlášení výsledků žebříčku 100 nejvýznamnějších firem České republiky je spojeno s exkluzivní společenskou událostí, která je místem setkání významných osobností české ekonomiky.

Sdružení Czech top 100 pořádalo slavnostní akci Obědy nad Prahou

16.6.2017

Předposlední květnový den proběhlo setkání osobností, které byly společností CZECH TOP 100 pozvány na oběd. Sešly se nad Prahou, v žižkovské televizní věži, kde v tu chvíli panovala 35stupňová vedra.

Trumpová zářila ve Španělském sále

3.7.2017

Mediální bouře kolem návštěvy Ivany Trumpové je již nyní nahrazena střípky z Karlovarského filmového festivalu.

Mimořádný, elegantní a nezapomenutelný, takový byl Galavečer CZEch top 100

4.7.2017

Galavečer Czech Top 100 se konal ve Španělském sále Pražského hradu 21. června 2017. Dal by se shrnout slovy Velký večer velkých osobností, pro který byly prostory Španělského sálu, v němž se již od 17. století konaly významné akce, jako stvořeny.

PLES CZECH TOP 100 NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH FIREM A OSOBNOSTÍ

10.11.2017

Novorenezanční palác Žofín na nejkrásnějším pražském ostrově zažil premiéru Smetanovy Mé vlasti, první koncert Zdeňka Fibicha, koncertovali tu Berlioz, Liszt, Čajkovskij, Wagner, debutoval Kubelík a na parketě Velkého sálu tančila na svém prvním plese Božena Němcová.

Darujte své polovičce nevšední zážitek na úrovni: vstupenku na ples CZECH TOP 100!

11.12.2017

Pokud má váš partner či partnerka v oblibě tanec, dobré jídlo a pití a kvalitní hudbu, podarujte jej vstupenkou na ples. Ten, který pořádá CZECH TOP 100, je jedním z nejlepších u nás. Konat se bude v novorenezančním paláci Žofín na nejkrásnějším pražském ostrově.

10 důvodů proč navštívit ples CZECH TOP 100

3.1.2018

Pokud stále nevíte, na jaký ples se v nadcházející plesové sezoně vydat, připravili jsme si pro Vás několik lákadel, která budou na prestižním plese, jenž pořádá CZECH TOP 100. Bude se konat již 20. ledna 2018, a to v pražském paláci Žofín. Už jen toto překrásné místo, kde se konaly premiéry významných hudebních děl, je lákadlem samo o sobě.

Výjimečný a nezapomenutelný. Jen tato slova vystihují ples CZECH TOP 100!

31.1.2018

Sobota 20. ledna byla v paláci Žofín skutečně výjimečná! Konal se tam totiž 6.ročník již tradičního plesu CZECH TOP 100. Ti, kdo sem zavítali, nemohli své účasti na plesu litovat. I letos se totiž potvrdilo, že ples CZECH TOP 100 je jedním z nejlepších plesů, které se u nás konají.

První turnaj CZECH TOP 100 Golf Trophy se nezadržitelně blíží

9.3.2018

I v letošním roce se bude konat prestižní série golfových turnajů CZECH TOP 100 GOLF TROPHY, kterou pořádá společnost CZECH TOP 100.