Prvotřídní služby ČSOB Premium zpříjemňují život už 100 tisícům klientů

07. Září 2020

Službu ČSOB Premium, která zahrnuje nadstandardní produkty, služby i obsluhu, využívá už 100 tisíc zákazníků. Pod správou má majetek za 200 miliard korun. Uživatelé Premia nejvíce oceňují bohatou škálu pojištění, služby osobního bankéře, benefity spojené s platebními kartami nebo exkluzivní možnosti investování.

„Když jsme před čtyřmi lety otevírali ČSOB Premium, od počátku jsme chtěli být referencí na českém bankovním trhu pro movitou klientelu. Aby se o nás vědělo a klienti nás doporučovali svým blízkým a známým. To se podařilo. Vnímáme to jako odměnu za to, že jsme dokázali vytvořit komplexní a unikátní bankovní servis na nejvyšší úrovni a prosadili se až do absolutní špičky na trhu prémiového bankovnictví v Česku. Naším cílem je přinášet co nejlepší zákaznickou zkušenost a pružně reagovat na změny životního stylu,“ uvádí Jan Sadil, člen představenstva zodpovědný za retail.

Typickým klientem Premia je člověk s vysokoškolským vzděláním, z většího města ve věku 35 až 50 let, který chce vynikat v životě i v práci, zajímá se o ekonomickou situaci, dění ve světě a technologie. Také se věnuje sportu a má rodinu, se kterou rád cestuje. „Od začátku jsme měli za cíl naše klienty pozitivně překvapovat, a to se nám také daří. Za dobu existence služby jsme pro klienty vedle nových služeb již dvakrát vylepšili cestovní pojištění a spojili jsme se s neziskovou organizací Mathilda, které pomáháme v jejich záslužné činnosti při výcviku vodicích psů,“ uvádí Miroslav Zetek, ředitel segmentu ČSOB Premium.

Z každé platby kreditní kartou Premium odchází 0,1 procenta na výcvik vodicích psů Nadačního fondu Mathilda a stejný příspěvek přidá vždy i ČSOB s Mastercard. Loni takto do fondu putovalo 811 tisíc korun. Mezi poslední novinky patří cestovní pojištění ke kreditní kartě, které má od letošního července ještě výhodnější a širší pojistné krytí, a navíc přechodně platí i na území Česka. Loni zase nabídku obohatilo partnerství s jedinečným zážitkovým programem Mastercard Priceless Prague, který ČSOB nabídla klientům jako první banka na světě.

Úkolem služby ČSOB Premium je být klientům nablízku v každé situaci, nejen fyzicky na pobočkách, ale nově i online. Klienti mohou využívat ověřené volání se svým bankéřem a vyřídit většinu věcí na dálku po telefonu. K dispozici je také investiční portál pro správu osobních investic a další propojení na online služby celé skupiny ČSOB přes internetové bankovnictví nebo Smartbanking, tedy banku v mobilu. Úspěchy slaví i Partnerský program. Ten zahrnuje celou řadu exkluzivních výhod, jako například slevy na téměř všechna golfová hřiště od TeeTime, vybrané vozy Volvo, ubytování v Grandhotelu Pupp nebo služby chytrého bydlení od Insight Home. 

„Cílem do budoucna je stále Premium vylepšovat a nabízet v ní jen to nejlepší z bankovních produktů a služeb. Chceme dále získávat nové klienty a nabízet naše služby nejen jim, ale i jejich rodinným příslušníkům,“ vysvětluje Miroslav Zetek. Služba ČSOB Premium byla spuštěna 1. června 2016. Zdarma ji mohou využívat klienti, kteří mají buď měsíční příjem nad 50 tisíc korun, úspory minimálně 1,5 milionu korun nebo hypotéky s úvěry ČMSS ve výši alespoň tři miliony korun. Ostatní vyjde služba měsíčně na 900 korun.

ČSOB PRIVATE BANKING

Firemní články

Poštovní spořitelna vylepšuje služby pro seniory
Prvotřídní služby ČSOB Premium zpříjemňují život už 100 tisícům klientů
ČSOB rozumí studentům, a proto jim dává rovných 1000 Kč
ČSOB spustila možnost pořídit první investici pomocí Smartbankingu
V Hradci Králové už vyrostla hrubá stavba regionální centrály ČSOB
Program ČSOB pomáhá regionům přispěje neziskovým projektům částkou přes 4,1 miliony korun
ČSOB rozšiřuje nabídku služeb pro klienty Poštovní spořitelny i Hypoteční banky
ČSOB již podeváté podpoří prospěšné projekty ve všech českých regionech. Do výběru se může zapojit každý
V české republice zdražují nemovitosti nejrychleji z Evropské unie
Martin Kosobud a Pavel Tichý přebírají cenu ČSOB je počtvrté nejlepší privátní bankou v České republice podle The Banker
Ta nejosobnější forma bankovnictví v podobě Wealth Office od ČSOB
ČSOB PRIVATE BANKING JE PODLE EUROMONEY NEJLEPŠÍ PRIVÁTNÍ BANKOU
VÝTĚŽEK KARTY DOBRÉ VŮLE Z ČSOB ZA LOŇSKÝ ROK ČINÍ 668 TISÍC KORUN VÝTĚŽEK KARTY DOBRÉ VŮLE Z ČSOB ZA LOŇSKÝ ROK ČINÍ 668 TISÍC KORUN
ČSOB OBHÁJILA POZICI NEJLEPŠÍ PRIVÁTNÍ BANKY V ČESKÉ REPUBLICE PODLE THE BANKER
PLATEBNÍ KARTA WORLD ELITE OD ČSOB ANEB „KARTA DOBRÉ VŮLE“
DRTIVÁ VĚTŠINA ZÁMOŽNÝCH ČECHŮ PŘISPÍVÁ NA CHARITU, PROZRADIL PRŮZKUM ČSOB
PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ ČSOB ZVÍTĚZILO V SOUTĚŽI FINANCIAL TIMES GROUP PRIVATE BANKING AWARDS 2013
INVESTIČNÍ KOMENTÁŘ ČSOB: DO KTERÝCH ODVĚTVÍ SE VYPLATÍ INVESTOVAT?
PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ ČSOB OCENĚNO V ANKETĚ ČASOPISU EUROMONEY
PRIVÁTNÍ BANKOVNICTVÍ ČSOB OSLAVÍ 10. VÝROČÍ VYDÁNÍM PAMĚTNÍ MEDAILE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže