PUMA BLACK LABEL: HUSSEIN CHALAYAN, ALEXANDER McQUEEN A MIHARA YASUHIRO

Redakce
26. Květen 2013
Čtenost článku je: 13277 [?]

Nová kolekce PUMA Black Label spojuje tzv. high fashion se sportem. To znamená, že využívá inovativní technologie vyvinuté pro sportovní oblečení a zároveň designérský talent současných módních ikon. Jsou tři – Hussein Chalayan, Alexander McQueen a Mihara Yasuhiro. Pražský PUMA Social Club Store představí produkty z kolekcí prvních dvou.

 

ALEXANDER McQUEEN: Folklore & Peasantry

Poslouchat melodie trubek a houslí a nechat se unášet jejich rytmem, jako když se valí oblaka mlhy nad krajinou. To je říše Alexandera McQueena, kde boty nejsou obyčejnými botami, ale kombinují v sobě časoprostor. Tato kolekce sahá pro inspiraci do britské historie, mezi kopce porostlé hustými lesy, do dob poctivé práce a pohanské tradice. Nejvyšší kvalitu produktů podtrhují tlumené barevné tóny a detailně zpracované povrchy. McQueen tak touto kolekcí oceňuje dobře a kvalitně odvedenou ruční práci.

HUSSEIN CHALAYAN: Kolekce The Great British Outdoors

Základní inspiraci hledá Hussein Chalayan v kontrastních oblastech a prostředích. Kolekce The Great British Outdoors v sobě proto spojuje jak náměty z tradičního venkova, tak z městských ulic. Zároveň se ale odmítá podřídit jejich určitému stylu. Módní kreace čerpají z aktivit jako je kemping, rybaření nebo turistika. Kolekce je proto odvážná a nevšední. Přesně podle obvyklého Chalayanova stylu. Návrhář zde využívá praktické tóny, čisté linie střihu, sofistikované materiály, až holografické detaily. Nová kolekce představuje originální a funkční outfit pro aktivní ženy a muže.

 

Exkluzivně k dostání v Puma Social Club Store, Maiselova 2, Praha 1.

www.puma.com

PUMA