PUMA PŘEDSTAVUJE LEHKOU KOŽENOU KOPAČKU evoTOUCH

Redakce
29. Září 2016
Čtenost článku je: 13087 [?]
Jedna z předních světových společností zaměřených na sport – PUMA – existuje na trhu již více než 65 let. Značka své produkty, jakými jsou obuv, oděvy a doplňky, neustále vyvíjí, aby vyhovovaly těm nejrychlejším sportovcům na planetě. PUMA nabízí produkty pro sport a lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh a trénink, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami přináší inovativní a trendy design do sportovního světa. Skupina PUMA, jež vlastní značky PUMA, Cobra Golf, a Dobotex, své výrobky dodává do více než 120 států světa.

Letošního července Puma představila super lehké kožené kopačky s názvem evoTOUCH. Tento čerstvý přírůstek do fotbalového portfolia značky Puma je vyroben tak, že ještě více podporuje hráčovu kontrolu nad míčem. V následující sezóně je budou na hřištích obouvat špičkoví hráči jako Cesc Fàbregas, Marco Verratti nebo Santi Cazorla.

PUMA evoTOUCH přináší ve světě kožených kopaček doslova revoluci. Tato novinka je oproti ostatním kopačkám lehčí a rychlejší. Díky inovativním technologiím zároveň poskytuje i výhody klasické kožené kopačky. Návrháři se nejprve zaměřili na vnitřní část boty, jak se noha v botě cítí a co potřebuje pro komfort a co by jí naopak mohlo spíše překážet. Teprve poté se věnovali fázi, kdy hráč kopne do míče, jak ho přes botu vnímá a jak s ním pracuje. Výsledkem je kopačka, která je určená pro hravé a rychlé fotbalisty, kteří se nebojí rozhodnout zápas.

Skvělé na těchto kopačkách je, že je noha při hře téměř v přímém kontaktu s míčem, a to za všech situací a podmínek. Vděčí za to velmi tenkému materiálu s horní koženou částí. Integrovaná část evoKNIT působí jako heboučká ponožka, takže se hráči cítí jako v bavlnce. GripTex zpevňuje chodidlo, což potřebuje každý útočník pro maximální kontrolu míče, rychlou změnu směru či stabilitu.

Španělský středopolař a hráč PUMY Cesc Fàbregas říká: „PUMA evoTOUCH je bota úplně perfektní pro můj styl hry, spojení mezi mojí nohou a míčem je působivé, skvěle mohu kontrolovat míč. Kopačky se mi moc líbí, už jsem je testoval a těším se, až v nich na podzim nastoupím na hřišti i v soutěžních zápasech.“

Produkt je k dostání v prodejnách Top4football, které najdete v Praze, Brně a Bratislavě, dále v pražských prodejnách Footballmania, TEAMSTORE, Sportfotball, na vybraných prodejnách A3Sport, Sportisimo, Intersport a v prodejně Puma Concept Store v OC Palladium v Praze. Tyto inovativní kopačky jsou ke koupi také na internetu, a to na www.top4football.cz, www.footballmania.cz, www.teamstore.cz, www.sportfotball.cz, www.a3sport.cz, www.sportisimo.cz, www.intersport.cz, a www.puma.com.

PUMA