PUMA přináší svěží vítr s novou kolekcí a rozehrává hru s kampaní RUN THE STREETS

Redakce
06. Únor 2017
Čtenost článku je: 14353 [?]
PUMA chápe potřebu pro všestrannost a inovace i v rámci pouličního stylu, a proto vytvořila produkty inspirované během, které mají zároveň funkční design. Tato kolekce nabízí mladistvé a svěží outfity od hlavy až k patě vyrobené z materiálů vhodných do všech prostředí.

Pokud jde o obuv, PUMA nezná překážek. Boty IGNITE evoKNIT kombinují inovativní běžecké technologie PUMA s designem ulice. Zcela nová technologie evoKNIT přichází s kompletní pletenou vrchní částí, která zaručuje pohodlí a prodyšnost a je prodloužena až ke kotníku pro plnou podporu chodidla a streetový look. Nosný popruh v horní části pak dodává stabilitu patě. Mezipodešev se speciální pěnou IGNITE dodává při chůzi potřebnou energii. Boty jsou k dostání v červeném, černém, bílém, šedém a olivově zeleném provedení.

Bota IGNITE Limitless byla speciálně představenou obuví v rámci kampaně Run The Streets. Z hlediska designu je bota inspirována pouličním životem a speciální stélka zaručuje komfort těm, kdo jsou stále na cestách nebo běhají po městě. Společně s luxusními detaily a velkým brandingem mění tato bota zažitá pravidla.

Kolekce oblečení je na míru ušita těm, kteří berou svůj šatník a trénink vážně. I proto PUMA vyvinula víceúčelové a univerzální produkty s úhlednými detaily a zajímavými odstíny s rozličnými materiály. Volbou číslo jedna je bezešvé triko evoKNIT Image Tee, legíny evoKNIT Image Tight s ultralehkou 3D tkaninou, bunda Evo LAB Jackpack s praktickým batohem a technologií windCELL a lehké šortky Evo Image Bermuda. Novou kolekci můžete zhlédnout v rámci kampaně Run The Streets na puma.com, ve vybraných prodejnách PUMA a u vybraných maloobchodních prodejců po celém světě.

Hlavní hvězdou kampaně Run The Streets je nejnovější tvůrčí spolupracovník společnosti PUMA, držitel ceny Grammy a ikona Abel Tesfaye známý také jako The Weeknd. Jeho zdrojem inspirace je po dlouhá léta Toronto, město, v němž vyrůstal. Díky svému uvolněnému pouličnímu stylu je ztělesněním Run The Streets. S kampaní Run The Streets vytváří PUMA platformu pro jednotlivce hledající streetové oblečení, které vyčnívá z řady a zároveň je funkční.

Letošní zima přeje milovníkům chladného počasí. To však není důvod přestat s tréninkem. PUMA připravila soutěž o stylovou pánskou sportovní bundu PUMA PWRWARM Padded Jacket, která podpoří váš běh, i když venku teploty klesly k nule. Bunda je vyrobena z vysoce funkčního materiálu, který odvádí přebytečnou vlhkost od pokožky a lépe reguluje tělesnou teplotu. Díky tomu zůstanete v suchu a pohodlí po celou dobu tréninku. Prodyšnost navíc zvyšují strategicky umístěné síťované panely, které umožňují cirkulaci vzduchu v kritických zónách.

Bunda také disponuje poutkem na vnitřní straně výstřihu, pro vedení kabelu sluchátek. Reflexní detaily působí nejen zajímavě, ale hlavně zvyšují viditelnost ve špatných světelných podmínkách. Pokud jste si udělali na tento pěkný kousek zálusk, odpovězte na soutěžní otázku, kterou najdete na www.dobrasoutez.cz.

PUMA