QUATRE Absolu de Nuit Eau de Parfum: voňavý poklad s kouzelným odkazem

08. Listopad 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12412

Od svého založení v roce 1858 se v průběhu let stal Boucheron inovativním a vizionářským klenotníkem. Jeho šperky jsou plny technické a umělecké inovace. Luxusními kousky jsou prsteny Quatre, které mají mezi klenotníky speciální místo. Před dvěma lety se stal tento prsten také parfémem. Magnetickým elixírem, stejně jako kultovní šperky, které ho inspirovaly.

Žena Quatre je přirozeně elegantní, ohromující, s nenapodobitelným stylem a odvahou projevit se. Jestli ji potkáte ve městě světla při západu slunce, nikdy na ni nezapomenete…Autorem QUATRE Absolu de Nuit Eau de Parfum for Women je parfemářka Nathalie Gracia-Cetto. Vůně je zahalená do hořké mandle, čerstvého italského bergamotu a růžových plodů. Má neodolatelné stopy jasmínu propojené s vůní sladkého a šťavnatého hruškového sirupu, doplněného tonka boby, které jsou ohnivé a přesto nádherně sladké. Kouř žhavého jantarového dřeva spolu s pohlazením ze dřeva santalového, prostupují smyslnou vanilkou, která zanechává nezaměnitelnou stopu.

Muž QATRE je absolutně tajemný. Upřednostňuje styl nad slovy a nemusí být středem pozornosti. Má několik výrazných detailů, jimiž se odlišuje od ostatních: nadčasovou přitažlivost, prsten QUATRE a nestydatý oblak kolem sebe, který vyzvihuje jeho výjimečnou osobnost. Flakon QUATRE Absolu de Nuit for Men je skutečným sběratelským skvostem. Jeho ikonický uzávěr napodobuje stejnojmený prsten se čtyřmi kroužky. Černo-šedé lakované podtóny flakonu jsou zdobené tmavším odstínem barvy modré levandule. Metalické stříbrné logo zdůrazňuje vzácnou povahu vůně.

Kořenito-orientálně-dřevitá vůně QUATRE Absolu de Nuit je dílem parfuméra Jacquese Hucliera. Ve vůni se rychle rozvoní svěžest italského citronu, následně aromatická šalvěj a levandule. Vůně svého nositele zahrne dřevem Akigala a vibrující pačuli, černý pepř a muškátový oříšek se svojí nezaměnitelnou smyslností. Smyslné napětí doplňuje cedrové dřevo a vetiver s provokujícím snítkem černé vanilky. Z této závislosti se dostanete jen velmi těžce.

Galerie