ŘADA ARTISTRY HYDRA-V™ OD AMWAY PRO HLOUBKOVOU HYDRATACI PLETI

Redakce
22. Září 2015
Čtenost článku je: 12663 [?]
Společnost Amway představuje novou produktovou řadu ARTISTRY HYDRA-V™, která je určena pro hlubokou hydrataci pleti žen všech věkových kategorií. Kůže pro svůj vzhled a funkci potřebuje pravidelné zásobení vodou. Hloubková hydratace je dle Ildiko Dikošové, generální ředitelky společnosti Amway ČR, nejúčinnější způsob hydratace pleti, která již po 25 roce začíná trpět nedostatkem vody.

Produktová řada ARTISTRY Hydra-V ™ využívá nejnovější zkušenosti v oblasti vědy. „Byla inspirovaná objevem akvaporinů (kanálků uvnitř buněk), které umožňují prostup vody přes buněčné membrány do hlubokého nitra pokožky. Tím se podílejí na celkové regulaci hydrataci pleti,“ vysvětluje Ildiko Dikošová.

Řada ARTISTRY Hydra-V ™ svým složením umožní pleti získat potřebné živiny a navíc jí dodá i důležité minerální látky z růžové himalájské soli, které jsou tradičně vyhledávány pro své léčebné a nutriční vlastnosti.

Řada ARTISTRY Hydra-V ™ nabízí celkem sedm produktů určených pro všechny typy pleti. Osvěžující pěnový čistící přípravek Osvěžující pleťové tonikum Výživové pleťové koncentrované sérum Osvěžující gel-krém na oči Osvěžující gel (pro smíšenou až mastnou pleť) Vyživující gel-krém (pro všechny typy pleti) Obnovující hydratační krém (pro normální až suchou pleť)

AMWAY

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže