Řada televizorů Loewe bild 5 – víc než jen obraz a zvuk

Redakce Luxus.cz
26. Květen 2017
Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe, představuje na českém trhu řadu luxusních televizorů Loewe bild 5. Designéři z německého Kronachu tímto televizorem opět dokazují, že kromě nejnovějších technologií jsou klíčovými prvky značky s více než 90letou tradicí kvalita provedení, do posledního detailu propracovaný design a uživatelský komfort.

To demonstruje například použití speciálně vyvinuté akusticky průzvučné tkaniny překrývající vestavěný soundbar a také možnost volby individuální konfigurace jejího barevného provedení ve třech variantách - Graphite, Ligth Grey a Cappuccino. Televizor Loewe bild 5 je vyráběn ve čtyřech velikostech úhlopříčky - 32“, 40“, 48“ a 55“. Nejmenší z nich má vzhledem k velikosti displeje obraz s rozlišením Full HD, všechny ostatní pak nabízí čtyřnásobně vyšší rozlišení Ultra HD.

Všechny televizory Loewe bild 5 podporují příjem v novém televizním formátu DVB-T2. Uživatelské možnosti dále zvyšuje integrovaný pevný disk s kapacitou 1 TB, na který je možné nahrávat televizní vysílání nejen ve chvílích, kdy nejste doma, ale také během toho, kdy sledujete jiný kanál. Výkonný stereo sound systém s dekodérem zvuku 5.1 Dolby Digital a DTS a bass reflexem zajišťuje výraznou reprodukci hlubokých tónů a jeho celkový hudební výkon 2x40 wattů zprostředkovává nejen kvalitní, ale také dostatečně hlasitou zvukovou kulisu tak, aby vtáhla diváka plně do děje filmu.

S volitelným rozšířením televizoru o USB modul „Loewe Feature Drive“ získá uživatel několik dalších funkcí, jako například možnost přehrávat audiosystémem televizoru bezdrátově hudbu z telefonu či počítače pomocí BlueTooth. Nová řada televizorů Loewe bild 5 v provedení Graphite, Ligth Grey a Cappuccino je k dispozici prostřednictvím prodejců společnosti BaSys, a to v cenovém rozpětí od 39.000 Kč do 99.000 Kč.