RÁJ PRO DUŠI I TĚLO, HOTEL ESPLANADE

Redakce
30. Březen 2016
Čtenost článku je: 12506 [?]
Danubius Health Spa Resort Esplanade, jak zní celé jméno, láká své hosty k relaxaci. Vyhlášený lázeňský hotel Esplanade se nachází v samém srdci Piešťan. Návštěvníky zde obklopí krása a luxus v impozantních prostorách, které jsou s hotelem spojeny krytou chodbou, můžete okusit až 60 lázeňských procedur z oboru hydroterapie, fyzioterapie, ale také elektroterapie a oxygenoterapie.

Hosté mají k dispozici krytý i otevřený termální bazén, jacuzze, podvodní masážní postel, vodopád, finskou saunu, parní komoru, infrasaunu, solárium a v masážním oddělení si mohou vybrat z bezpočtu druhu masáží. Zastánci aktivního odpočinku můžou vyzkoušet golf, tenis, petanque, zapůjčit si kolo, využít běžecké chodníky nebo vodní sporty, rybaření a mnoho dalšího z široké nabídky sportovního vyžití.

Do výběru procedur je dobré zařadit zdejší světově ojedinělé sirné bahno a vývěry termálních pramenů. Bahno skvěle prospívá zejména pohybovému aparátu. Uvolňuje svaly, příznivě působí na pokožku a posiluje protizánětlivou činnost a imunitní procesy v těle. Samozřejmostí je dostupnost lékařské prohlídky a konzultace přímo v lázních.

Pokoje hotelu prošli rekonstrukcí a nyní nabízí komplex přes 450 pokojů, mezi nimiž naleznete 21 apartmánů s balkónem a bezbariérové pokoje pro tělesně postižené. Kompletní proměnou prošlo také 55 pokojů a suit Premium. Vnitřní zařízení je oděno do moderních odstínů krémové a béžové a to včetně koupelen. Svým hostům zde nabízí VIP službu garance místa a přístup do nové restaurace Gallery. Samozřejmostí je internet na pokoji, telefon, minibar, koupací plášť či sušič na vlasy. V komplexu se rovněž nachází business centrum, směnárna, obchody, kasino, knihovna, bridžový klub a samozřejmě i prádelna a parkoviště.

Danubius Health Spa Resort Esplanade****

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže