REALITY

O revitalizaci ulice Na Poříčí usiluje projekt Go Florenc

11.10.2017

Projekt Go Florenc si klade za cíl revitalizovat lokalitu pražské ulice Na Poříčí, která patří k těm nejrušnějším v našem hlavním městě. Projekt chce, aby Na Poříčí bylo místem, kde se každý rád zastaví, dá si třeba oblíbenou kávu s přáteli, a nesnaží se rychle prokličkovat pryč.

Vily Chuchle – výjimečný koncept bydlení v Praze

6.9.2017

Vily Chuchle je jedinečný vilový projekt, který je situovaný v Praze 5, přesněji podél ulic Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu svažující se nad Velkou Chuchlí, přímo nad chuchelským závodištěm.

Nájemní komplex Luka Living představuje první vzorový byt!

20.6.2017

Společnost Luka Residential představuje zřetelný koncept, jak a kam posunout nájemní bydlení v České republice. Nabídne klientům rozhodně více, než je dnes běžné a než oni sami očekávají. Klienti zde najdou takové výhody, jako například tříděný shoz odpadu, nabíjecí stanice pro elektromobily a v bytech nízkoenergetický standard PENB A.

Na základní kámen Rezidence Park Masarykova společně poklepali (zleva) Robert Špott, jednatel SYNER, Tomáš Kotík, prapravnuk prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka, Martin Borovička, předseda představenstva S group holding, Radek Kotrč, předseda představenstva Develop Industry a Radim Kousal, jednatel Siadesign Liberec

V centru Liberce vyrůstá rezidenční bydlení

9.5.2017

Stavební, developerská a investiční společnost S group holding, a.s., seznámila veřejnost se svým developerským projektem Rezidence Park Masarykova v Liberci. Zájemcům nabídla exkluzivní možnost pořídit si byt v prestižní vilové čtvrti v centru města.

Chateau Troja Residence nabízí luxusní byty v jedinečné lokalitě

26.4.2017

Projekt Chateau Troja Residence se nachází naproti Trojskému zámku. Ke dnešku se prodalo již více než 20 bytů, ale pokud se Vám projekt zalíbí, nemusíte zoufat, v celém objektu bude 66 bytových jednotek s rozlohou 32 až 440 metrů čtverečních. Navíc zde bude pět prostorných penthousů. Projekt bude dokončen na jaře příštího roku.

Subscribe to RSS - Reality