NEWS & ARTICLES

Rezidence Kobrova nabídne prémiové bydlení vysoké kvality v centru Prahy

ARTICLE BY

Rezidence Kobrova leží v jižním svahu pod Petřínem, v klidné rezidenční zástavbě u parku Sacre Coeur, benediktýnského kláštera sv. Gabriel a Zahrady Kinských. V jejím těsném sousedství je Újezd, Malá Strana či Pražský hrad.

Rezidence Kobrova navazuje na slávu průmyslové minulosti ve své lokalitě. Představuje poslední úhelný kámen celkové revitalizace původního smíchovského bloku, jehož dvě třetiny byly zničeny nešetrnou výstavbou Strahovského tunelu.

„Dynamický tvar domu je určen rovinami navazujících fasád a v jejich průniku vytváří zalomený tvar, od něhož se hmota zasunuje do sebe a vytváří lodžie, které ve vyšších patrech přechází v balkóny s panoramatickým výhledem. V reminiscenci na tradiční dvorní vestavby je ve vnitrobloku situován jednopatrový objekt s terasami a zelenou střechou, který zároveň zjemňuje profil prudkého svahu a umožňuje propojení se zahradou sousední rezidence“, říká autor projektu, Ing. arch. Jan Schindler, ze studia SCHINDLER SEKO Architects.

Rezidence Kobrova se skládá ze 7 nadzemních a 1 podzemního podlaží. K výběru jsou studia 1+kk a bytové jednotky s uspořádáním 2+kk až 5+kk. V nejvyšších patrech se nachází velkorysé bytové jednotky. Velkou předností této rezidence je střešní zahrada s dřevěnými terasami na střeše budovy v druhém nadzemním podlaží a zeleň na konstrukci ve vnitrobloku.

Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání a sklepních prostor. Možnost parkování, bezbariérové prostředí, služby recepce, moderní technologie a vysoký standard domovního vybavení představují trvalou hodnotu a záruku z hlediska dlouhodobé investice.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

SATPO
800800010
info@satpo.cz
Holečkova 3331/35, Praha

Firemní články

Official Press Release

SACRE COEUR2 - POKLAD MEZI BYTY

13.3.2012

Představujeme Vám příležitost, která se již nikdy nebude opakovat. Sacre Coeur2. Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana Vašeho soukromí.

Official Press Release

POKLAD MEZI BYTY: REZIDENCE SACRE COEUR², PRAHA 5 - HŘEBENKY

27.5.2013

Prestižní bydlení v exkluzivní pražské rezidenční čtvrti, v těsné blízkosti parků Sacre Coeur a Kinského zahrada, ocení především milovníci historického centra Prahy a lidé s vysokými požadavky na bydlení, kvalitu a maximální komfort.

Official Press Release

ELEGANTNÍ BYDLENÍ S VÝHLEDEM – REZIDENCE NA MALVAZINKÁCH, PRAHA 5 – MALVAZINKY

2.6.2013

Rezidence Na Malvazinkách představuje elegantní bydlení, nadčasový standard a vysokou kvalitu provedení. Splňuje veškeré představy o komfortním bydlení v centru pražské metropole, v blízkosti přírodního parku Košíře.

Official Press Release

SATPO: LUXUS NEJSOU JEN DRAHÉ MATERIÁLY, ALE PŘEDEVŠÍM KOMPLEXNÍ PÉČE O KLIENTA!

8.2.2014

Společnost SATPO se specializuje na výstavbu kvalitních rezidenčních projektů v pražských prémiových lokalitách a v centru Karlových Varů. K velmi kvalitnímu, chcete-li luxusnímu, bydlení nepatří jen exkluzivní lokalita, kvalita a design za použití drahých materiálů, ale jeho nedílnou součástí je i přístup ke klientovi.

Official Press Release

SATPO - REZIDENCE LUCEMBURSKÁ PŘEDSTAVUJE LUXUSNÍ BYDLENÍ, JEŽ SE DOTÝKÁ OBLOHY

2.6.2014

Rezidenci Lucemburská naleznete na pomezí Žižkova a Vinohrad. Rezidence představuje moderní bydlení v původní zástavbě se střešní novostavbou. Jedná se o půdní moderní nástavbu, která čítá dalších 18 nových bytů. Kromě toho tu naleznete i renovaci domu spolu s jeho modernizací.

Official Press Release

SATPO VYTVOŘÍ REZIDENCI SACRE COEUR 2 – POKLAD MEZI BYTY

10.6.2014

Z původního místa prvorepublikové zástavby vznikla díky výstavbě Strahovského tunelu v roce 1985 luxusní čtvrť.  A právě sem je umístěna výstavba Rezidenčního projektu Sacre Coeur 2, jenž tak dnes představuje neopakovatelnou příležitost nadčasového bydlení v bezprostřední blízkosti historického centra Prahy i vrchu Petřína.

Official Press Release

SACRE COEUR 2 - POKLAD MEZI BYTY V CENTRU PRAHY SE ZAHRADOU A VÝHLEDY

12.8.2014

Rezidence Sacre Coeur2, v těsné blízkosti Kinského zahrady, Nového Smíchova a malostranského Újezdu, nabízí úžasné výhledy na historické centrum Prahy, špičkové standardy, vzdušnou architekturu a maximální  bezpečnost.

VITALITY RESIDENCE PŘEDSTAVUJE PRÉMIOVÉ BYDLENÍ PRO NEZÁVISLÉ SENIORY

22.10.2015

Společnost SATPO představuje zcela nový standard prémiového bydlení pro aktivní a nezávislé seniory v centru Prahy. Projekt jim nabízí jak pocit soukromí a nezávislosti, tak veškerou péči, kterou by mohli potřebovat.

POHODLNÉ A KRÁSNÉ BYDLENÍ NAJDETE V REZIDENCI VITALITY

10.5.2016

Nové bydlení na Smíchově vám poskytne klidné a zároveň aktivní centrum městské části Prahy 5. Najdete zde několik parků a nespočetně zeleně. Samozřejmě je zde i bohatá síť obchodů, restaurací, kaváren a oblíbených farmářských trhů. Pro volnočasové aktivity můžete vybírat z velkého množství fitness klubů, sportovišť, bazénů a dětských hřišť.

Rezidence Kobrova nabídne prémiové bydlení vysoké kvality v centru Prahy

12.10.2017

Rezidence Kobrova leží v jižním svahu pod Petřínem, v klidné rezidenční zástavbě u parku Sacre Coeur, benediktýnského kláštera sv. Gabriel a Zahrady Kinských. V jejím těsném sousedství je Újezd, Malá Strana či Pražský hrad.