RIMOWA IN BLACK. ANEB ČERNÁ NENÍ BARVA, JE TO VYJÁDŘENÍ.

Redakce Luxus.cz
19. Září 2017
Jestli je černá opravdu barva, nebo spíše vyjádření toho, že barva chybí, je stále předmětem mnoha sporů. Nepochybný je ale fakt, že černá vytváří dokonalý efekt, představuje kontrast ke světlu, definici neproniknutelného i známku suverénního stylu. Černá je barva, která nikoho nenechá chladným, vyvolává nespočet asociací, je elegantní a zároveň tajemná. Je jí fascinován i výrobce luxusních kufrů RIMOWA, jehož kolekce TOPAS STEALTH s černě eloxovanou hliníkovou skořepinou je nejexkluzivnější interpretací řady Topas.

Černý kufr je vysoce kontrastní, vyniká, a s postupem času i s přibývajícími cestami vytváří nezaměnitelnou individuální patinu. Je synonymem kvalitních materiálů, precizního zpracování i nejnovějších inovací, jako je elektronická visačka Electronic Tag.

Ruku v ruce s exkluzivním vzhledem jde i do detailu promyšlená vnitřní výbava kufrů. Výškově nastavitelný systém přepážek Flexi-Divider umožňuje zabalit požadované množství věcí, které zůstane na místě také díky obalu na oblek, boty a prádlo. Výsuvná teleskopická rukojeť spolu se systémem pohyblivých koleček Multiwheel® zajišťují perfektní manévrování a TSA zámky absolutní bezpečnost. Dámy ocení kosmetický kufřík Beauty Case s rafinovaným vnitřním uspořádáním pro přepravu křehkého obsahu a pánové model Business Multiwheel, který pojme všechno potřebné na krátké pracovní cesty.

Kolekce je od velikosti 63 vybavena visačkou Electronic Tag – integrovaným digitálním řešením, které umožňuje odbavit kufr pomocí chytrého telefonu a následné odevzdat na přepážce bez čekání. Tuto službu v současnosti umožňují vedle Lufthansy také aerolinky EVA AIR a SWISS, další významné společnosti systém testují připravují na spuštění.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor