RIMOWA na přehlídce FENDI Men’s Fall/Winter 2018-19 - MILANO

Redakce
18. Leden 2018
Další významnou událostí v rámci spolupráce mezi dvěma LVHM značkami FENDI a RIMOWA bylo předvedení speciální edice kufrů na módní přehlídce FENDI Men’s Fall/Winter 2018-19, která se konala před několika málo dny. Pro vytvoření atmosféry letiště se modelům skvěle hodily ikonické hliníkové kufry Rimowa s luxusními detaily FENDI, které byly součástí milánské přehlídky.

Kufry Rimowa s detaily FENDI jsou moderní a současné. Vyrobeny jsou z hliníku, vybaveny jsou systémem koleček Multiwheel pro hladký a snadný pohyb. Kufry tak v sobě spojují klíčové hodnoty a typický design RIMOWA s vysokou kvalitou a luxusními detaily FENDI. Kůže Cuoio Romano je pak třešničkou na dortu.

Tyto jedinečné kousky mají povrch z hliníku s česaným efektem. Pokrývá je sofistikované emblematické logo s dvojitým F, jehož vzhled se mění podle úhlu dopadu světla. Černá kůže Cuoio Romano na horním a bočním uchu spolu s páskem ze tkaniny v odstínech žluté s černými prvky a logem FF, který kufr obepíná, dávají zavazadlu charakteristický styl FENDI.

Na moderním a elegantním vnitřním černém neoprenu je embosované logo FF. Systém Flex-Divider lze individuálně nastavit, což ještě zvyšuje výjimečnou funkčnost kufru. Kromě toho mají kufry systém Multiwheel pro optimální manévrování, dva zámky TSA a speciální ochranný obal. Tyto kufry jsou tak dokonalým společníkem i pro náročné cestovatele.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor