RIMOWA ODHALILA REPLIKU LETADLA F13 NA NEJVĚTŠÍ LETECKÉ EXHIBICI SVĚTA

Eva Bicanová
06. Srpen 2015
V polovině července se konala letecká exhibice při které byla odhalena jediná letuschopná replika letadla F13. Společnost RIMOWA se podílela na její realizaci, která trvala 15 měsíců.

Replika začne létat od příštího roku. Je vyrobena z odolného lehkého hliníku – přesně takového, jaký používá na výrobu kovových zavazadel značka RIMOWA. A to není jediná spojitost mezi nimi. RIMOWA. Stejně jako letadlo F13, má kořeny v Německu a je slavná po celém světě díky svým inovacím.

Pro představení repliky skvěle posloužilo město Oshkosh v americkém Wisconsinu, kde se konala největší letecká exhibice na světě, EEA AirVenture.

Doprovodný program zahrnovala dekorace v hangáru, který byl upraven do stylu bouřlivých dvacátých let.

Zlatým hřebem večera potom bylo odhalení letadla, které se celou dobu skrývalo pod plachtou. Devítinásobná držitelka Grammy, Norah Jones, byla hvězdou večera, která všechny okouzlila svým zpěvem a hrou na klavír.

Ambasadoři značky a tváře aktuální kampaně RIMOWA byli Alessandra Ambrosio a Johannes Huebl, oblečeni ve stylu dvacátých let, kteří představili novou kolekci kufrů RIMOWA F13, navrženou právě pro tuto příležitost.

Nová kolekce vychází z edice Classic Flight a je doplněna o černé rukojeti a rohy. Přední část kufru a vnitřní podšívku zdobí kresba letadla F13.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor