RIMOWA, STEIFF A JEJICH SPOLEČNÁ LIMITOVANÁ EDICE

Eva Bicanová
21. Říjen 2015
Německý výrobce luxusních hraček Steiff a přední výrobce cestovních zavazadel RIMOWA se dali dohromady a představili speciální edici exkluzivních kufrů Steiff RIMOWA. Zákazníci se mohou těšit na kvalitní zavazadla s medvídkem a typickým stříbrným knoflíkem Steiff. Na držadle kufru visí talismánek v podobě malého šedého medvídka z alpačí vlny. Podšívka kufru je vyrobena ze stejného materiálu.

Spojovatelem obou firem je mimo jiné značka „Made in Germany“, která je vyražena na kufrech RIMOWA i na hračkách společnosti Steiff.

A mnoho společného mají také v otázkách řemeslného zpracování. Medvídci Steiff jsou vyrobeni z nejjemnějšího prémiového mohéru a označeni proslulým knoflíkem v uchu. Nejkvalitnější materiály jsou použity také na drážkovaných kufrech RIMOWA.

Kufry Steiff RIMOWA jsou k dispozici ve velikosti 52 (rozměr příručního zavazadla) v limitované edici 1050 kusů. V prodeji josu od října 2015 exkluzivně v buticích RIMOWA po celém světě, včetně pražského butiku v Pařížské ulici. Dalších 250 zavazadel bude k dostání v specializovaných Steiff obchodech a ve Steiff Muzeu v Giengenu.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor