ROBERTO COIN - GARDEN COLLECTION

Michal Hutta
02. Květen 2014

Roberto Coin se rozhodl letošní jaro přivítat stylově, a proto vytvořil zcela jedinečnou kolekci šperků, jenž nese název „Garden Collection“. Kolekce zcela vystihuje letošní rok, který se nese v záplavě květin a éterických ženách tančících po louce. 

Roberto Coin – Garden Collection

 Jednotlivé šperky z této „Zahradní kolekce“ jsou precizně a mistrně zpracovány. Klenoty se pyšní nadčasovým designem a mnoha užitými inovacemi. Prsteny zdobí drahé kameny jako rubíny, topaz, smaragd a safír. Vedle nádherných koktejlových prstenů v kolekci naleznete rovněž i oslnivé náušnice a náhrdelníky. Kus od kusu jsou všechny ručně a precizně zasazeny do žlutého anebo růžového zlata. Tato kolekce šperků vám udělá ještě mnoho radosti, a to nejen tuto sezónu.  Novou kolekci si můžete zakoupit v buticích Roberta Coina, které má v Dubaji a v Abu Dhabi.

Kdo je Roberto Coin?

Roberto Coin je italskou značkou, ale rovněž i jménem zakládajícího zlatníka a designéra. Značka se zaměřuje na výrobu luxusních šperků a hodinek. Společnost byla založena v roce 1977 a dodnes sídlí ve městě Vicenza v Itálii. V současnosti se jedná o zavedenou a světově uznávanou značku šperků. V mezinárodním měřítku se značka Roberto Coin pohybuje v TOP 3 a v Itálii je vůbec tou nejlepší značkou. Roberto Coin má 8 butiků rozmístěné po celém světě (Dubaj, Abu Dhabi, Atlanta, Řím, Macau a Baku. Velmi rád pracuje s rubíny.

http://en.robertocoin.com/home

ROBERTO COIN

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

ROBERTO COIN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže