Roberto Coin a jeho nová kultovní kolekce Obelisco

Redakce Luxus.cz
21. Srpen 2018

Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu už více než 30 let. Mezi jeho díla patří vlajková kolekce Appassionata, Pois Moi a Roberto Coin Cento Diamond. Tento benátský návrhář šperků zasvětil svůj život vášni pro inovační design založený na hlubokých znalostech italského umění a řemeslné tradici.

 

Coin nachází inspiraci na těch nejméně pravděpodobných místech, experimentuje se světlem, strukturou, barvami a vzory. Jeho rozmanitou kolekci charakterizuje jeden společný znak – promyšlená rovnováha mezi elegancí a kreativitou. Každý šperk Roberta Coina obsahuje rubín, symbol míru, prosperity a štěstí. Nyní představuje Roberto Coin kolekci Obelisco. Obelisk, symbol moci a vážnosti starobylého Egypta ohromil Starověký Řím natolik, že bylo rozhodnuto jej v Itálii reprodukovat.

Linie každé jednotlivé části vtělila šperku základy dokonalosti, magnetické symetrie a vytvořila stylČerný nefrit, zlato, a diamanty na sebe navazují tak, aby vzájemně vyzdvihly možnosti proměn svého vzhledu a přitom zachovaly svůj vlastní charakter.  Roberto Coin tuto kolekci zasvětil pravému císařskému stylu. s podmanivou přesností prvku.

Černý nefrit, zlato, a diamanty na sebe navazují tak, aby vzájemně vyzdvihly možnosti proměn svého vzhledu a přitom zachovaly svůj vlastní charakter. Roberto Coin tuto kolekci zasvětil pravému císařskému stylu.

ROBERTO COIN

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

ROBERTO COIN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže