Romantický pohled na krásy Staroměstského náměstí z Terasy U Prince

Michal Hutta
10. Září 2020

Skvělých restaurací v Praze nalezneme hned několik, ale řekněme si sami, kolik z nich nám může nabídnout romantický pohled na Staroměstské náměstí z vysoké terasy při ochutnávání toho nejlepšího jídla? Moc takových restaurací nebude, ale právě jednu takovou jsme navštívili – Terasa U Prince nabízí úžasný pohled na Prahu, konkrétně na historickou část Staroměstského náměstí, kdy nebudete sami vědět, zda chcete darovat pohled úžasnému jídlu, nebo okouzlující Praze.

O Terase U Prince jsme u nás na luxusu již jeden článek měli, ale je jasné, že právě takovouto vyhlášenou restauraci musíme navštívit i na vlastní kůži. Každou chvíli totiž vidím na Instagramu, jak lidé přidávají fotky právě z tohoto místa – konkrétně povětšinou pohled na Staroměstské náměstí se sklenkou šampaňského při ochutnávání výtečného jídla.

Hned, co jsem se dostal do pátého patra hotelu U Prince, bylo mi jasné, že pochutnávat si na pokrmech právě s takovýmto výhledem bude nezapomenutelný zážitek. A taky že byl – dovedu si představit sem vzít svou první lásku na romantickou večeři, ale zároveň sem dorazit se všemi svými kolegy na večírek. Sama restaurace udává, že při zájmu je možné pronajmout i celou restauraci, a toho zaručeně využívá spousta lidí.

Velmi příjemná obsluha mi poradila s výběrem těch nejlepších pokrmů z jejich kuchyně. Každé jídlo, a to ať už mluvíme o Tagliatelle s podzimním lanýžem, které jsem mohl ochutnat, anebo o klasickém českém větrníku, mělo skvěle vyváženou chuť a celkově bylo opravdu úžasné. Nakonec jsem si mohl k chuti pokusovat ještě výběr sýrů, které pro mě restauraci připravila. Velmi příjemným doplňkem mého jídla byly i výborné cocktaily, na kterých si Terasa U Prince opravdu zakládá.

Dorazte na Terasu U Prince i Vy a sami posuďte, zda je příjemnější pochutnávat si na jídlech při pohledu na Pražský orloj.

Terasa U Prince

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže