Ron de Jeremy, rum, na který jen tak nezapomenete

Redakce LUXUS.cz
05. Duben 2019

Ron de Jeremy je kvalitní rum, který je mezi opravdovými znalci legendou. Pokud jej ještě neznáte, jeho poutavý příběh, ale hlavně vytříbenou chuť si jistě zamilujete. Vžijte se do legendárního osudu slavného Ronalda Jeremyho Hyatta při vychutnávání tohoto prémiového rumu. 

Inspirací pro vznik tohoto prémiového rumu byl The Hedgehog, vlastním jménem Ronald Jeremy Hyatt. Ať už jste četli knihu vyprávějící jeho příběh, či jste viděli poutavý dokument, který znají lidé po celém světě, neměli byste si nechat ujít prémiový rum Ron de Jeremy, který slaví úspěchy a neustále přichází s neotřelými novinkami. Jaké je však gros tohoto rumu? „Vždycky říkám, že chci lidi potěšit, a to hned dvakrát. Jednou se zasmějí, když vidí lahev, a podruhé jim úsměv na tváři vykouzlí skvělá chuť. Naším cílem je, aby se lidé více smáli,“ říká Ollie Hietalahti, spoluzakladatel rumu Ron de Jeremy, který v březnu navštívil Prahu.

Ron de Jeremy Spiced

Tento rum vznikl spojením těch nejjemnějších rumů z ostrovů Trinidad a Barbados. Je výjimečně vyvážený a příjemně jemný. Oproti tradičním spiced rumům má tmavší barvu a plnější chuť. Tmavý rudohnědý odstín skrývá plné vanilkové aroma doplněné skořicí a muškátovým oříškem. V chuti ucítíte karamel a vanilku. Ron de Jeremy Spiced má specificky dlouhý a jemný závěr. Skvěle se hodí do koktejlů, ale vychutnat si jej můžete i samotný.

Ron de Jeremy Reserva

Tento cenami ověnčený rum je výjimečně vybalancovaný a jemný. Jedná se o unikátní blend prémiových rumů z Barbadosu, Trinidadu, Jamajky a Guyany, které zrály až 8 let v amerických dubových sudech po bourbonu. Díky tomu mají svou charakteristickou barvu i chuť. Ron de Jeremy Reserva má zlatou barvu, která je doplněna vůní ohořelého dubového dřeva, pražených ořechů a čerstvého třtinového cukru. V jeho chuti naleznete perfektně vybalancované aroma sladkého dřeva s hnědým cukrem a karamelkami.

 

Ron de Jeremy XO

Tento sametový rum ztvárňuje neobyčejný život legendárního Rona Jeremyho. Jeho kvality oceníte při pomalém upíjení, kdy si uvědomíte, jak neskutečně je jemný. Pečlivě vybrané rumy z Barbadosu, Trinidadu a Guyany zrály až 15 let v amerických dubových sudech, které se předtím používaly pro bourbon. Právě díky dlouhému zrání má jantarově zlatou barvu s červenými odstíny. Plné aroma zvýrazňují tóny dubu, ovoce a koření kontrastující s karamelizovanými ořechy a medem. Jedná se o opravdu komplexní a sofistikovaný rum, který je důkazem toho, že trpělivost přináší zásluhy.

 

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor