Rowenta proti ranním vrabčím hnízdům

Redakce Luxus.cz
27. Říjen 2017
Čtenost článku je: 14127 [?]
Německá značka Rowenta již od roku 1909 přitahuje ty nejnáročnější zákazníky svými vysoce kvalitními produkty, které jsou zárukou dokonalých výsledků. Sortiment výrobků, které nabízí, je široký. Snoubí se v nich bezkonkurenční technologický výkon, propracovaný design a vysoká úroveň praktičnosti.

Posláním značky je postarat se o každodenní pohodu jejích uživatelů. Od počátku své existence do dneška je Rowenta průkopníkem v oboru, ať už se jedná o elektroniku do domácnosti, nebo produkty k péči o vlasy a tělo.

Pokrokové jsou také její kartáče na vlasy. S žehlícím kartáčem Rowenta Instant Straight dosáhnete rychle a dokonale hladkých a narovnaných vlasů. Kartáč vlasy rozčeše v jednom tahu beztoho, aniž byste museli pracně oddělovat jednotlivé prameny tak, jako když si žehlíte vlasy žehličkou. Funguje na principu žehlení nahřátými keramickými štětinami.

Kartáč je ideální pro každodenní používání, protože vlasy neničí. Navíc díky generátoru iontů dochází k eliminaci statické elektřiny a krepatění. Jeho keramický povrch vlasy nepoškozuje, ale dopřává jim péči, takže váš účes dokonale rozzáří. Optimální teplotu 210° pro rychlé a dokonalé narovnání vlasů si zkontrolujete na digitálním displeji.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže