Rozehrajte smyslnou hru s Paco Rabanne Lady Million a One Million Monopoly Collector!

25. Květen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13092

Paco Rabanne, jehož vlastní jméno je Francisco Rabaneda Cuervo, je francouzský módní návrhář. Narodil se ve Španělsku, ale za občanské války s rodiči utekl do Francie. Sice vystudoval architekturu, avšak v 60. letech se prosadil v oblasti módy. Je svobodným a vizionářským tvůrcem.

Proslavily jej modely a parfémy, které jsou mýtické, nevypočitatelné a nezařaditelné. Právě architektura v kombinaci se smělostí, smyslností a inovací vytváří Rabannův styl, který je dnes již ikonický. Parfémy Paco Rabanne jsou určeny pro odvážné ženy, jež se nebojí zaujmout, ať už vůní, nebo čímkoli dalším. Jsou určeny ženám, které chtějí žít smysluplný život.

Báječný život plný odvahy a bohatství je také o hraní. Ví to i ikonický pár Lady Million a One Million - nikdy se nenudí a prahnou po výhře. Berou do ruky kostku a jako lusknutím prstu rozehrávají smyslnou partii v Monopolech…Vítěz bere všechno.

Lady Million a One Million přichází v hravé a luxusní sběratelské edici Million Monopoly. Sběratelská edice Million Monopoly Collector Paco Rabanne je k dostání exkluzivně v parfumeriích Sephora. 80ml parfém stojí 2 550 Kč.

Galerie