ROZMARNÉ LÉTO NA CHATEAU MCELY

Redakce LUXUS.cz
03. Červen 2014

Užijte si odpočinek uprostřed přírody, kde se snoubí krása, blahodárná moc terapie s názvem „Bohyně léta“ a letní péče s MCELY BOUQUET láká na zámecká dětská dobrodružství.

Bývalý venkovský aristokratický zámek naleznete uprostřed lesů a rozkvetlého anglického parku a je jako stvořený k letnímu hloubkovému odpočinku, ležení v trávě, k regeneraci, opalování na lehátkách či na mcelské pláži s bílým labským pískem, ke koupání v přírodním vyhřívaném jezírku či ve vířivce pod hvězdami, k tenisovému turnaji ve stínu starých stromů a v tichu divoké části parku s letními barevnými loukami, k piknikům, romantickým snídaním v trávě či večeřím pod širým nebem. Vychutnat si tu prostě můžete trochu té šlechtické rozmařilosti, kterou si kdysi užívali Thurn-Taxisové v dobách největší slávy mcelského zámku.

Užijte si letní terapie „BOHYNĚ LÉTA“ v Mcely SPA

K létu neodmyslitelně patří relaxace, odpočinek, blahodárné masáže a terapie, jejž ženám dávají pocit božské krásy. Právě z těchto důvodů zde pro vás připravili speciální hodinu a půl dlouhou terapii s názvem „Bohyně léta“ v ceně 3090 Kč s užitím čisté přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET. Tělový peeling stimuluje krevní a lymfatický oběh, čímž pomáhá eliminovat toxiny. Jílový zábal těla s rozmarýnem a cypřišem působí proti celulitidě a dokáže obličej zbavit i hluboce uložených toxinů. Finální masáž obličeje a celého těla pak dodá pleti potřebnou hydrataci a regeneraci před letním sluněním a zpomalí proces stárnutí.

Tento speciální a zcela jedinečný program si zde budete moci vychutnat v období od začátku července do konce září roku 2014.

                                                                                                                                       www.chateaumcely.com

Firemní články