ROZMAZLUJTE SE I V TĚHOTENSTVÍ S MASÁŽEMI V M SPA

Redakce
06. Duben 2018
Čtenost článku je: 15848 [?]
Říká se, že těhotenství je nejkrásnějším období v životě nejedné ženy. Každá, která to zažila, jistě přizná, že především s blížícím se porodem, kdy narůstá naše tělesná hmotnost, je to právě fyzické nepohodlí, díky kterému jde těšení se na miminko trochu do pozadí. Mění se také těžiště těla a s ním přichází bolest zad a nohou.

Těmto bolestem se dá v dnešní době naštěstí snadno ulevit a to díky těhotenským masážím. Ty mají vliv i na metabolismus a prokrvení tkání, snižují krevní tlak, redukují otoky a zmírňují nepříjemné projevy křečových žil. Kromě toho mají blahodárný vliv na naši psychiku a zbavují tělo únavy a napětí. Studie v Americe tento fakt potvrzují. A v jakém rozpoložení je maminka, tak se cítí i miminko. Přesto se najde ještě spousta žen, které tiše trpí, protože různé tělesné bolesti v těhotenství berou jako daň za to, co přijde poté – krásné období mateřství.

Nechte se hýčkat v lázních M Spa, které najdete v pražském hotelu Emblem. Školení maséři se řídí nejen konkrétními potřebami budoucí maminky, ale hlavně jejím zdravotním stavem. Nabízejí jemné relaxační masáže, ale i aromamasáže, které vám pomohou uvolnit se a zrelaxovat tělo i mysl a to vše v příjemném prostředí hotelu. Mimo jiné tu okusíte tělový olej značky Pure Altitude se švestkovým a slunečnicovým olejem. Vaše pokožka tak bude jemná a hydratovaná.

THE EMBLEM HOTEL

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti

M Spa