ROZZÁŘENÁ KOLEKCE S/S 2018 TAŤÁNY KOVAŘÍKOVÉ

Redakce
30. Duben 2018
V překrásných prostorách hotelu Four Seasons v Praze představila svoji novou kolekci jaro/léto 2018 významná návrhářka, paní Taťána Kovaříková. Módní přehlídku shlédlo více jak 150 pozvaných hostů, akci moderovala herečka Jitka Asterová. Ačkoli je návrhářka, která proslula jako jedna z mála českých designérů i za hranicemi ČR, známá především svými ikonickými černými modely, prezentovala tentokrát nové šaty v barvách jara. Těm vládne lososová a šeříková, která letos kraluje pastelově růžové a bílé.

Ladné modelky a jejich oděvy s romantickými prvky kombinované s klasickým stylem a perfektními střihy doprovázela na večeru vhodně volená hudba, a tak vznikla velmi příjemná atmosféra. Paní Taťána Kovaříková se při své tvorbě nechává inspirovat španělskými látkami. Kolekci jaro/léto 2018 dominují šaty z jemných látek, modely jsou výrazně ženské, novým prvkem jsou košilové šaty, které svým volným střihem lichotí každé ženě.

Módní přehlídky se zúčastnily známé osobnosti jako například herečky Bára Munzarová a Tereza Kostková, zpěvačka Helena Vondráčková nebo moderátorka Štěpánka Duchková. Modelky předvedly večerní šaty v nadčasové černé a exkluzivní stříbrné barvě. Pro ženy preferující kalhoty nabídla návrhářka stuhou přepásaný elegantní overal. Romantickým duším udělala radost jemná krajka, rafinovaně odhalující část ženského těla. Je vidět, že paní Taťána Kovaříková zkrátka zná přání žen.

TATIANA KOVAŘÍKOVÁ