Ručně malované kabelky Sicily Bag Dolce & Gabbana exkluzivně v butiku v Praze

25. Září 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13607

Proslulá italská módní značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje po roce ve dnech 29. - 30. 11. 2018 možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku na adrese Pařížská 28.

Vybrat si budete moci z několika typických motivů, jako jsou květiny, posvátné srdce, monogramy, nebo i věnování. Kabelka Miss Sicily je vyrobená za kvalitní dauphinské kůže a lze ji pořídit v několika variantách, v mnoha barvách a velikostech.

Uvedena byla roku 2009 a od té doby její obliba stále stoupá. Proto ji návrhářské duo zařadilo na seznam svých rozpoznávacích znamení hned vedle černé krajky, třídílného obleku a „lingerie“ šatů.

Prodejny Dolce & Gabbana jsou doslova revolucí. Setkává se v nich estetika s místní kulturou. Jsou místem, kde se střetávají emoce, dialog, rozmanitost a kultura. V těchto místech jsou zásadní osobní vyprávění a zkušenosti a každá prodejna je jedinečná. Přesvědčte se o tom sami v Pařížské ulici číslo 28 při výběru kabelky Sicily Bag.

 

Galerie