S dárkovými sadami Rituals darujete něžný dotyk v překrásném balení

Hana Benešová
06. Prosinec 2017
Poohlížíte se po vhodném vánočním dárku pro své blízké? Vyberte takový, který zalichotí smyslům a pohladí pokožku hedvábným dotykem. Tu pravou péči naleznete v některém z luxusních dárkových balíčků Rituals. Jeho jedinečné kolekce jsou v překrásných dárkových baleních, které poslouží jako schránka na poklady ještě dlouho poté, co vypotřebujete původní obsah.

Každého, kdo hledá v životě soulad a harmonii, potěší dárková sada The Ritual of Ayurveda. V kolekci, jež je inspirována starověkou indickou moudrostí, jsou hlavními ingrediencemi indická růže a himálajský med. Kolekcí The Ritual of Sakura provází japonská třešeň a rýžové mléko, díky kterým začnete každý den s kouzlem kouzlem okamžiku a novou energií. Jedním z nejstarších očistných rituálů na světě se inspirovala sada The Ritual of Hammam. Do vašeho domova přinese dávné ceremonie v podobě produktů s rozmarýnem a eukalyptem.

Cílem kolekce The Ritual of Laughing Buddha je pozvednout vám náladu a naladit vás na optimistickou vlnu. Pomůže jí k tomu sladký pomeranč a cedrové dřevo. The Ritual of Samurai, která navazuje na tradici slavných japonských bojovníků, oslovuje především muže. Její produkty se pyšní kombinací organického bambusu a japonské máty. Další kolekcí je The Ritual of Dao. Slovo „dao“ je v čínské filozofii výrazem pro dosáhnutí rovnováhy mezi yin a yang. Proto tato kolekce pomáhá najít životní rovnováhu a vnitřní mír, a to pomocí výtažků z bílého lotosu a yi yi renu.

Každou kolekci můžete koupit v několika variantách, od velikosti S po XL. Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a nově také v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice.