NEWS & ARTICLES

S dárkovými sadami Rituals darujete něžný dotyk v překrásném balení

ARTICLE BY

Poohlížíte se po vhodném vánočním dárku pro své blízké? Vyberte takový, který zalichotí smyslům a pohladí pokožku hedvábným dotykem. Tu pravou péči naleznete v některém z luxusních dárkových balíčků Rituals. Jeho jedinečné kolekce jsou v překrásných dárkových baleních, které poslouží jako schránka na poklady ještě dlouho poté, co vypotřebujete původní obsah.

Každého, kdo hledá v životě soulad a harmonii, potěší dárková sada The Ritual of Ayurveda. V kolekci, jež je inspirována starověkou indickou moudrostí, jsou hlavními ingrediencemi indická růže a himálajský med. Kolekcí The Ritual of Sakura provází japonská třešeň a rýžové mléko, díky kterým začnete každý den s kouzlem kouzlem okamžiku a novou energií. Jedním z nejstarších očistných rituálů na světě se inspirovala sada The Ritual of Hammam. Do vašeho domova přinese dávné ceremonie v podobě produktů s rozmarýnem a eukalyptem.

Cílem kolekce The Ritual of Laughing Buddha je pozvednout vám náladu a naladit vás na optimistickou vlnu. Pomůže jí k tomu sladký pomeranč a cedrové dřevo. The Ritual of Samurai, která navazuje na tradici slavných japonských bojovníků, oslovuje především muže. Její produkty se pyšní kombinací organického bambusu a japonské máty. Další kolekcí je The Ritual of Dao. Slovo „dao“ je v čínské filozofii výrazem pro dosáhnutí rovnováhy mezi yin a yang. Proto tato kolekce pomáhá najít životní rovnováhu a vnitřní mír, a to pomocí výtažků z bílého lotosu a yi yi renu.

Každou kolekci můžete koupit v několika variantách, od velikosti S po XL. Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a nově také v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Amerigo, s.r.o.
+420736625287
info@rituals.cz
Poděbradská 56/186, Praha

Firemní články

Official Press Release

SMĚJÍCÍ SE BUDDHA: ENERGIZUJÍCÍ KOSMETICKÁ ŘADA ZNAČKY RITUALS S OSVĚŽUJÍCÍMI CITRUSY

26.6.2013

Kosmetická řada Smějící se Buddha od značky Rituals je inspirovaná stejnojmenným mnichem, který žil ve starodávné Číně. Kamkoliv vešel, přinášel štěstí a bohatství. A stejně tak i tato kosmetika probudí vaše smysly a pozitivní energii.

Official Press Release

KOSMETIKA RITUALS: DOTEK PŘÍRODY

22.7.2013

Přírodní kosmetika Rituals připomíná starodávné rituály zaměřené na péči o tělo a mysl. Produkty Rituals obsahují přírodní ingredience, které pomohou změnit každodenní stereotyp v příjemné rituály, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

ZNAČKA RITUALS OSLAVILA 10 LET NA TRHU

23.11.2015

V posledním patře restaurace Zlatá Praha v hotelu Intercontinental proběhla 22. 10. oslava 10 let holandské značky Rituals na trhu. Patro bylo zahaleno do indického roucha a večera se zúčastnila kromě svého zakladatele Raymonda Cloostermana také Klára Issová, Ivana Jirešová, Ester Geislerová, Zdeňka Žedníková - Volencová či David Huf.

Kolekce The Ritual of Hammam - očistný rituál pro tělo a duši

22.8.2017

Přeneste nejstarší očistný rituál do své vlastní koupelny s řadou The Ritual of Hammam a vytvořte si své vlastní exkluzivní spa. Tato unisexová kosmetika, která dostala nový luxusní přebal, je inspirovaná jednou z nejstarších lázeňských tradic na světě, je však připravená zvládnout požadavky moderních časů.

Otevřete své srdce s limitovanou zimní kolekcí The Ritual of Anahata

9.11.2017

V Rituals věří, že pokud dovolíte sami sobě zpomalit tempo svého života, pomůže to obnovit váš životní balanc a najít krásu a radost i v maličkostech. Nová limitovaná edice The Ritual of Anahata obsahuje přesně ty ingredience, které vám pomohou věnovat více pozornosti maličkostem a otevřít tak své srdce.

S dárkovými sadami Rituals darujete něžný dotyk v překrásném balení

6.12.2017

Poohlížíte se po vhodném vánočním dárku pro své blízké? Vyberte takový, který zalichotí smyslům a pohladí pokožku hedvábným dotykem. Tu pravou péči naleznete v některém z luxusních dárkových balíčků Rituals.

Proměňte každodenní rutinu v drobné rituály radosti s produkty určenými do kuchyně

23.1.2018

Pusťte harmonii a soulad do všech koutů svého domova a dopřejte si v novém roce intenzivnější prožití každého okamžiku. S produkty Rituals určenými pro váš domov a pro péči o vaše ruce si nyní můžete vychutnat každičkou chvíli, která dříve uplynula bez povšimnutí.