S iNELSTouch Panelem ovládnete všechny domácí prvky z jednoho místa

Redakce Luxus.cz
03. Říjen 2018

Chytré vychytávky se pomalu stávají běžnou součástí našich domovů i zaměstnání. Již nás nepřekvapí inteligentní osvětlení, otevírání dveří, řízení klimatizace ani systémy pro rezervaci zasedacích místností. Kamenem úrazu se však stává nejednotné ovládání a složité systémy těchto jednotlivých zařízení.

 

S novým řešením pro ovládání domácích prvků přichází společnost iNELS. Novinku, se kterou budete vše ovládat z jednoho místa, pojmenovala iNELSTouch Panel. Atraktivní a krásně čitelný desetipalcový displej společně s černě lakovaným hliníkovým šasi v kombinaci se sklem snadno zapadne do každého prostoru - ať už se jedná o kancelář, výstavní halu, konferenční místnost nebo i byt či dům.

Jeho hlavním benefitem je funkčnost. Obsahuje operační systém Android pro aplikace iNELSHomeControl nebo pro rezervační systém (Futureoffice). Z jednoho místa tak můžete ovládat osvětlení či klimatizaci v celém domě. Díky integrovaným reproduktorům a mikrofonu nabízí také funkci interkomu využitelnou v kombinaci s produktem LARA Intercom. Na obrazovce s rozlišením 1280x800 bodů je možné sledovat obrazy z bezpečnostních kamer.

Díky své konektivitě s MS Outlook, Google kalendářem i dalšími plánovači přináší iNELSTouch Panel mnoho výhod i pro korporátní využití. Je skvělým pomocníkem pro recepční nebo office manažery, umožňuje také pravidelné analýzy ve formě reportů a statistik, které ukazují efektivitu a využití zasedacích místností za libovolné časové období.

INELS SMART HOME SOLUTIONS - ELKO EP

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže