S kosmetickými a toaletními stolky DEFLEE DESIGN INTERIOR se bude každá žena cítit jako modelka a získá tolik potřebný prostor pro své toaletní potřeby

Veronika Lešková
14. Září 2018

Firma DEFLEE nabízí toaletní a kosmetický nábytek pro ženy. U stolků kladou důraz především na prostor a moderní design. Toho je důkazem jejich kolekce SALÓN, která nabízí řadu velkých kosmetických stolků, například VANESA či LAURA. Tyto kosmetické stoly také patří mezi jejich nejprodávanější. K velkému překvapení jsou jejich zákazníky i muži, kteří kosmetické stolky kupují svým ženám jako dárek. A opravdu sklízí úspěch!

 

V jejich nabídce naleznete i stolky menší, neboť ženy vyžadují odlišný prostor. Nespornou výhodou výroby je možnost volby barvy a dvou rozměrů. Barvu lze volit ze základních 12ti odstínů a dále téměř z dalších 90ti barev a dekorů. Kosmetické a toaletní stolky dodávají i do zahraničí. Vyrábí desítky typů a výrobu stále rozšiřují.

Kosmetický stolek LAURA je moderní a velký stolek z řady domácích salónků krásy, který nabízí vše, co žena potřebuje ke svému zkrášlování. Má mnoho úložného prostoru, celkem 14 zásuvek, háčky a úchyty na šperky, výsuvné kosmetické zrcátko. Horní část stolku nabízí dostatek prostoru otevřeného i uzavřeného včetně zrcadla, spodní část stolku je řešena zásuvkovým systémem. Stolek je určen pro umístění make-up, šperků, vlasové kosmetiky a spotřebičů. Rozměr stolku nabízíme ve dvou délkách 100-120 cm.