S křeslem Re-Vive od Natuzzi si chvíle odpočinku doslova zamilujete

Hana Benešová
23. Říjen 2017
Odpočinek je pro naše tělo velmi důležitý. V dnešním hektickém světě bychom neměli zapomínat na chvíle pro sebe, kdy na nic nemyslíme, pouze relaxujeme. Na naši dokonalou relaxaci myslí také společnost Natuzzi, která vyvinula přelomové relaxační křeslo Re-Vive, jež poskytuje nekonečný komfort. Jakmile jej vyzkoušíte, nebudete věřit, že jste kdy mohli odpočívat v „běžném“ křesle.

Křeslo Re-Vive je mezi křesly skutečnou novinkou. Na rozdíl od tradičních křesel, která fungují na principu pákového systému, je křeslo Re-Vive mnohem více intuitivní. I když relaxujeme, nikdy nesedíme zcela v klidu. Re-Vive plynule reaguje na sebemenší pohyby Vašeho těla - umí se ohýbat, natahovat, plynule mění své polohy, a díky tomu se stává Vaším druhým já.

Plynulý a přirozený pohyb zajišťují aktivní opěrky, které jsou vnímavé na tři druhy pohybu. Křeslo je nejen funkční, ale také stylové. Se svojí otočnou nohou a polštáři je designovým kouskem, který se hodí do každého interiéru. Vybrat si můžete z několika druhů prošívání a široké škály kůží i látek kolekce Natuzzi Italia, s taburetem či podhlavníkem.

Re-vive je dokladem dokonalého spojení italské řemeslné kvality a ergonomické technologie Nového Zélandu. Italskou kvalitou je zde právě společnost Natuzzi, zárukou té nejvyšší technologické kvality je novozélandská společnost Formway Furniture.

Kromě Re-Vive nabízí společnost Natuzzi i bezpočet dalších designových křesel. Všechny Vás přivedou do pocitu hlubokého a útulného objetí. Kromě křesel klasického vzhledu vyrábí tato společnost s více než 50letou historií křesla vysoce moderní. Dokladem toho, že jde Natuzzi s dobou, je křeslo Sound, které má zabudovaný audio systém.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor