S kvalitním deštníkem vás nečekaná sprška nepřekvapí!

Hana Benešová
09. Říjen 2018

S přicházejícím podzimem se musíme smířit s tím, že občas přijde nečekaný a mnohdy nemalý déšť. Co si budeme říkat, deštník je pak nedílnou součástí našeho outfitu, a proto by měl být důstojným designovým kouskem, který je v prvé řadě funkční!

Prodejem kvalitních deštníků různého druhu se od roku 2011 zabývá česká firma Kvalitní deštníky.cz. Od té doby patří k největším prodejcům výborných deštníků v Evropě.

V její nabídce jsou deštníky takových značek, jako je Doppler (vedoucí výrobce deštníků v Evropě), vysoce kvalitní Bugatti, trendové deštníky S. Oliver, deštníky Knirps (jež jsou testované ve větrných kanálech s rychlostí větru přesahující až 100 km/h.) nebo deštníky Derby.

V e-shopu najdete deštníky pro dámy, pány, ale děti, deštníky skládací, klasické holové, manažerské, turistické, luxusní i ty, co jsou právě trendy. Pokud chcete, aby vaše firma byla vidět, můžete si nechat vytvořit tzv. reklamní deštník s vlastním potiskem

Rok co rok firma Kvalitní deštníky.cz přichází s třemi novými kolekcemi deštníků, kdy je celoroční nabídka obohacena o modely na jaro a léto a modely pro podzim a zimu. Jak společnost říká, stojí pevně nohama na zemi a vše, co dělá, dělá 100% pro své zákazníky. Dokladem její dobře odvedené práce je skutečnost, že za svoji existenci si u ní nakoupilo deštník více než 1 000 zákazníků.