S parfémovanou vůní Calvin Klein Euphoria Amber Gold se stanete královnou noci

Redakce
19. Říjen 2018
Čtenost článku je: 16600 [?]

Parfémovaná vůně Calvin Klein Euphoria Amber Gold vstoupila na světové trhy roku 2018. Dámská vůně z rodiny Euphoria se tentokrát zahalila do orientálního hávu. Díky mystické atmosféře arabských nocí osloví smyslné ženy milující luxus a tajemné dálky. Hustá, sladce kouřová, jemně propolisová návyková vůně Amber Gold nadchne uživatelky, pro které je důležitá emoční stránka parfémů.

Parfém Calvin Klein Euphoria Amber Gold startuje nevšední kompozicí tvořenou výtažky z mandarinky, švestky a růže, která uvádí do hlavní role zlatavé medové tóny doplněné o bílé květy pomerančovníku a nahořklý kořen kosatce. Základ je lákavou symfonií intenzivní nasládlé vůně ambry a vanilky, doprovázené akordy ušlechtilého santalového dřeva a lesem vonícím labdanem. Parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria Amber Gold nejlépe vynikne při společenských příležitostech na podzim a v zimě, ale hodí se i k dennímu využití v chladnějším počasí.

Tvůrcem parfémované vůně Calvin Klein Euphoria Amber Gold se stal parfémář Pascal Gaurin. Luxusní flakon je barvou i tvarem zpodobněním jantarové zkameněliny, organického drahokamu, jemuž se říká také Severské zlato či Okno do minulosti. S parfémovanou vůní Calvin Klein Euphoria Amber Gold se stanete královnou noci, záhadnou femme fatale, které muži padají k nohám. Dopřejte si její moc i zlatou krásu, již propůjčí vašemu interiéru. Více o parfému na: https://www.parfemy-elnino.cz/calvin-klein-euphoria-amber-gold/
 

Elnino.cz