NEWS & ARTICLES

S profesionálním mixérem Catler The Boss připravíte kvalitní jídelníček pro celou rodinu

ARTICLE BY

Zdravý životní styl v kanceláři nevysedíte. A zajít si večer na pár drinků do baru je sice dobrý relax, ale vašemu tělu to nijak zvlášť nepomůže. Chcete-li opravdu žít zdravě, tak se pohybu, cvičení a sportu prostě nevyhnete. Ať už jste vyznavačem jógy nebo chodíte do posilovny, je potřeba udělat ještě další krok – poskládat si svůj jídelníček tak, aby byl pestrý a obsahoval chutné ale zároveň zdravé pokrmy.

V obchodech kamenných i online si dnes můžete koupit spoustu „hotovek“. Dáváte-li přednost vlastní přípravě a chcete mít stoprocentní jistotu, že víte, co jíte, určitě se neobejdete bez profi mixéru. Experimentální povahy si s ním přijdou na své při vymýšlení receptů na originální smoothie, milovníci tradiční kuchyně se vyřádí u omáček, salátových dresinků a polévek.

Pokud plánujete mixér používat často, vyberte si opravdu bytelný kousek, jako je například profesionální mixér Catler BL 9010 the Boss. Každá potravina vyžaduje jinou rychlost zpracování: míchání je vhodné pro jemné potraviny, zatímco nejvyšší rychlosti jsou ideální pro mletí ořechů, obilí a semínek. S tímto „šéfem“ vybaveným 12 elektronickými rychlostmi volně přecházejícími od míchání po mletí vám to půjde úplně samo.

Profesionální mixér je rovněž vybaven 6 programy s vlastní naprogramovanou rychlostí, dobou zpracování a automatickým vypnutím. Mimo standardních programů drcení ledu, přípravu smoothie i zeleného smoothie nabízí i speciální programy na přípravu mražených dezertů, polévky nebo program automatického čištění dna nádoby a nožového systému.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Catler
+420 602 463 252
info@catlercz.cz
Jana Švermy 540, Lenešice 439 23

Firemní články

S profesionálním mixérem Catler The Boss připravíte kvalitní jídelníček pro celou rodinu

14.7.2017

Zdravý životní styl v kanceláři nevysedíte. A zajít si večer na pár drinků do baru je sice dobrý relax, ale vašemu tělu to nijak zvlášť nepomůže. Chcete-li opravdu žít zdravě, tak se pohybu, cvičení a sportu prostě nevyhnete.

Dokonalá káva z nového Catlera ES8013

2.12.2016

Máte rádi espresso, cappuccino nebo latte? Ať už začínáte den kterýmkoli z nich, každý šálek kávy by měl mít vždy dokonalou chuť, aroma i pěnu. Přenechejte tento úkol kávovaru Catler ES8013, který vám uvaří dokonalou kávu.